Reset života

Príspevok v téme: Reset života
travka

ahojte,

ja mozne zresetovat zivot? Podarilo sa to niekomu z Vas? Aktualne zapasim s depresiou, prispieval som tu do niekolkych tem o strate zmyslu zivota, samote a o zivote bez kamaratov. Snazim sa prist na to, ako zacat zit nanovo. Zivot bez priatelov je nahovno. Moj zivot ma nebavi, neviem si predstavit moju buducnost...

béčko

Tiež som sa dlho zamýšľal nad tým, čo so svojim životom. A ja som prišiel na svoju cestu. Neviem, či ti to pomôže, ale tak aspoň skúsim ti sem dať link z môjho príspevku:

www.zdravie.sk

jedulka

každopádně v mozku něco chybí, ale jde mu to dodat, zkouším to sama na sobě a daří se mi to ...když budeš chtít vědět víc tak napiš,pod nickem je email ...

jedulka

hopa, správně, nemůžeš chtít,protože právě centra v mozku kde je vůle a síla jsou "nemocná"
www.lundbeck.com

www.lundbeck.com
stáhni si co potřebuješ,přečti si, a smyř se, jak to vemeš jako, že je to tvoje začneš se toho i bát, v tom je síla jeho slov, a pak i můžeš něco dělat .....

hopaaaaaaaaa

každý kto je psychiatrický pacient ako aj ja ale som už takmer vonka z toho tak velmi trpí, všetkxy rady sa ťažko aplikuju a vola je velmi oslabená,jedine liečka medikamentozna ktorá ti doplni ládky v mozgu narušenu chemiu dostane do stavu že sa budeš citi lepšie.Je to velmi tažké a mnohý to vzdaju.Milujem rady typu ako jedna hlupa psyxchologčika radila musíš chciet.?????????????žasnem kto má chorý mozog tak je pod jeho vplyvom každý jeho skutok a inak konat nevie, jeho vola je na nule.
A psychiatrický lekári od začiatku liečby dávaju nádej len nepovedia nikomu že možno už celý život musiš prežit v utrpení alebo možno 6-10 rokov ak sa z toho vobec dostane,lebo nádej zomiera posledná a človek musí dufat inak nemá zmysel žit.Ak by človek vedel na z&ač liečby čim všetkým a ako dlho musi prejst možno by to vzdal na začiatku.Ziadne rady a už vobec nie psychoterapia u psychologa čo može ?ked nevie fungovat , výlučne lieky vedai pomocta to može trvat poriadne dlho.

[zruseny26]

vadi mi na tom asi vsetko, hlavne to ze pri novych ludoch sa nedokazem spravat normalne uvolnene mne to aj niekolko mesiacov trva kym si na niekoho zvyknem, neviem sa zoznamovat s ludmi som uzavrety a ma nebavy zivot introverta absolutne ani priatelku si nemozem najst ani kamaratov

travka

a co ti Mario vadi na tom ze si introvert? :) pokial si s nimi rozumies, nemusi to byt problem.

ja nie som schopny si akykolvek vztah vytvorit, udrzat. nikto si ma nikdy nezapamata,nikomu nic nedavam (takto som to zanalyzoval)