Ako byt viac zenska?

Príspevok v téme: Ako byt viac zenska?
waqerka

som velmi priebojna zena, lahko sa dokazem presadit, som vnutorne silna, dari sa mi pracovne a pracujem rada, rozvijam svoje talenty.
len mam pocit, ze som malo zenska. a ze mi to komplikuje zivot, lebo by si neviem najst vhodneho partnera.
pretoze tuzim po muznom partnerovi, ktori je silnejsi odo mna, so slabsim partnerom ma vztah nebavi, resp. mi sexualne nevyhovuje. pretoze tuzim po tom, aby si ma niekto doslova zobral, uchvatil ma a poriadne ma pomiloval. stale narazam na trtkov, alebo muzov co ktorych treba tahat, lebo nie su taki pruebojny ako ja. silnejsi muzi sa mi vyhybaju.
Co mam urobit aby som bola zenskejsia, resp. co mam zmenit aby som stretavala viac muznejsich muzov?

ps2

A už len posledný tip:) Si pusť pesničku Doncha alebo Radar a hneď budeš vedieť vo co go.
To get hot nie je simple.

ps2

Akože sa hrať na naivku, sám sebe sa čudujem, že radím žene. Úsmev, blond, možno prsia, reči, akože sa smiať na jeho priblblých vtipoch a pod., to isto zaberie.

carer

Tuzis po silnejsom partnerovi, akoze ty mas tu silnejsiu postavu? A silny sa ti vyhybaju, v zmysle, ze niesi asi pre nich dost atraktivna? Hmm a jednorazovky asi nechces, tam by ssi ich mala.... Tak ostavaju asi len dve moznosti. Skus popracovat na svojenj postave a stan sa este povrchnejsou, alebo sa spamataj a zacni pozerat na tie dolezitejsie veci pre vztach. Urcite aj ti s normalnou postavou by ta dokazali chmatnut...

ps2

Bo.a, mňa to tu všetko podiadne se.ie. Ja mám brata programátora, on naprogramuje všetko, ale on to nespraví zdarma.
Ja fakt neviem, ja si biznis nenaháňam, aj ja mu platím.
Ak budeš chceiť najekú webovú stránku, kde by sa zozmamovali ľudia, tak mi napíš. On to spraví, ja mu potom dám priamo kontakt na neho.
Čokoľvek chcete.
Mňa to tu všetko je.e.

ps2

To už máš asi jedno či vibrátor alebo slaboch, že?
Podľa mňa niekam zainzeruj, že chceš takého a takého. Na SK je zoznamovanie pod úroveň ako všetko.