Prechodni či stali kamaráti

Príspevok v téme: Prechodni či stali kamaráti
alojzik66

ahojte, zaujimalo by ma, mate skor trvalych kamaratov a novych uz moc nehladate alebo skor takych ´fázových´, na strednej sa s niekym bavite, na vyske, v praci atd., ja kamaratov, respektive ludi s ktorym travim cas akoby obmienam po nejakom case a tych co poznam ozaj dlho a mam si s nimi co povedat je minimum tak dvaja, myslite ze je to skor zla vizitka nez dobra pre mna ?

klimta.

keby som mala stálych priateľov blízko..nehľadala by som nových..

podľa mňa je super,že máš "aspoň" tých dvoch :),pretože jeden skutočný,dobrý priateľ je na nezaplatenie :)
nie som typ človeka,čo vyhľadáva nové kontakty :D, ale zdá sa mi,že ľudia, ktorí sú obklopení stále niekým novým, sú opustenejší..pretože im chýba "ten jeden" priateľ, ktorému veria,ktorý ich pozná ,pomôže aj keď sám nemá najlepšie obdobie atď..
byť stále v novej spoločnosti ľudí je niečo ako poznám všetkých a zároveň nikoho..aspoň z môjho pohľadu :)

Bang Tango

Každý máme kamarátov, či už trvalých alebo nových. Noví stále pribúdajú. Len nejak nerozumiem, že prečo si to vyčítaš to obmieňanie. Podľa mňa je to normálne. Raz sa bavíš s jedným a potom s druhým.