Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veríte na duchov

Príspevok v téme: Veríte na duchov
ghostic782

zdravím chcem sa spýtať či niekto z Vás verí na duchov ? alebo zažili ste už niečo nevysvetliteľné čo neviete pochopiť tak napíšte .. strašne ma to zaujíma : ) .. na internete som aj čital že duchovia sa vyvolavajú pomocou špiritualistickej tabulky ouia
skúšal to už niekto ? a podarilo sa Vám to ...
za odpovede vopred dakujem :D

ghostic782

no mňa tiež láka vyvolávanie duchov .. rozmýšlam aj že kúpim spiritualistickú tabulku ale nikde ju neviem zohnať : ) ... ale na druhej strane sa aj bojím lebo čítal som že je to dosť nebezpečné

verca-82

verím na duchov ale podla mna sp duchovia niečo ako stratené duše alebo tiene alebo nieč také ľudí ktorý neodišli z tohto sveta lebo niečo urobili a chcú to napraviť alebo ich niečo trápi a tak ... no ja moc s týmto skúsenosti nemám ale mámobčas teké pocity že s ami zdá že pri mne niekto je a vidímniejaký tie a potom ma to straší aj v sne a aj by som chcela skusiť vyvolať nejakeho ducha ale baka by som sa že by sa niečo zle stalo že bby sa nahnevala lebo by bol agresívny a potom by sa mohol dostať nejako do mňa a už by som ho nevytiahla alebo niečo také no .. proste s týmto sa netreba zahrávať nieje to sranda

nojo.

verím na duchov ale strašne ma trápi ako sa vôbec niekto môže zamýšľať nad špirituálistickou tabuľkou OUIA. Je to veľmi nebezpečné veď si pozrite videá na internete.Škoda že ľudia sú taký nedočkavý a nevedia počkať kým sa nestretnú z ozajsným záujmom tam hore :) myslím že tam tích duchov bude dosť :)

Suzie14

Hej verím a stalo sa mi už niečo také daktori maju vždy racionalne vysvetlenie ale ta ked proste neveria.. a to o vyvolavani duchov neviem rada by som to skúsila, ale vraví sa že sa to nemá lebo možeš vyvolať aj nejakého agresívneho ducha .. radšej neriskovať..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veríte na duchov - Fórum - ZDRAVIE.sk