Nastupujem na gympel a mam blby pocit

Príspevok v téme: Nastupujem na gympel a mam blby pocit
uz gymplacka

Ahojte. uz zajtra je to tu a zistila som ze nas bude v triede nepar.. mam strasne blby pocit z toho, ze budem musiet sediet v lavici sama a neviem sa ho zbavit. som viac introvert a nikdy som nebola moc oblubena. nejdem so ziadnou byvalou spoluziackou tak sa bojim. co ma robit? snazim sa mysliet na to, ze proste si k niekomu prisadnem a skamaratime sa, ale nie som moc komunikativna tak to urcite dopadne tak, ze sa strapnim na plnej ciare alebo si napokon radsej predsa sadnem sama. a potom to budem lutovat. pomozte. a povzbudte ma nejako prosim, lebo to nezvladnem asi...

Noemi44

sedeť v prvej lavici nieje vždy najhoršie :D ja sedím pri katedre a bola by si prekvapená ako sa tam dá skvelo odpisovať :D

uz gymplacka

tak dnes to bolo velmi na rychlo. do triedy sme isli vsetci spolu a akosi mi ostala len uplne predna lavica (mam ja teda smolu, co?) a prisadla si jedna baba lebo uz nikde nebolo volne. boli sme tam ani nie 5 minut ale dufam ze zajtra sa mi podari obsadit si miesto niekde vzadu. a nakoniec nas je par asi volakto prestupil este teraz. takze vlastne si bude musiet ku mne niekto sadnut a hadam sa skamaratime. a dakujem za odpovede :D

Tera25

Ja keď som prišla na strednú som nad týmito hlúposťami nerozmyšľala proste ako som vošla do triedy som zamierila do prvej lavice, ktorú som videla a bolo. Bola to druhá lavica pri okne, spolužiačka si sadla ku mne, sedeli sme spolu celé 4 roky, sme si super padli, ja som v celku mala super triedu, boli sme úžasný kolektív a so spolusediacou som nemala dovod sa presadit, lebo s nou sa sedelo najlepsie :D... jediné čo sme zmenili je lavica :D tam vpredu sa to nedalo vydržať :D

Filipova

Ja som prišla relatívne medzi prvými, ale s mojou vtedajšou priebojnosťou som si "chytila" prvu lavicu pri dverach :-DD

Ale nič nie je ani v takom prípade stratené, v priebehu roka sa to nejak utriaslo samo a zmenila som aj lavicu na lukratívnejšiu a aj spolusediacu :-D

kabel

na gympel ide vacsi pocet ludi tohoto druhu, mas vacsiu sancu niekoho takeho stretnut. samozrejme ho nespoznas hned zajtra, ale casom urcite. No a sedenie v spolocnej lavici je v 1. rocniku cira loteria, v 2. to uz bude lepsie.