Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Päty

Príspevok v téme: Päty
bambulka11

Ahojte mam problem s pätami a neviem si s tym rady. Mala som tvrdu kožu na pätach tak som si kupila žiletku na päty a tu škrabku... Bola som cela šťastna, že ta tvrda koža zmizla, lenže teraz mam problem s tým, že vždy po kupaní mi ta koža na pätach napuči a ta koža je cela biela a vyzera to hrozne... neviem teraz čo stým, ci som si to nejak moc orezala alebo koli čomu to takto mám... tak si tu bielu kožu po okupaní musim vždy orezezať, lebo to nemozem zniest.... neviem si predstavit, ze by som mala ist na plavaren alebo byt niekde pri vode a medzi ludmi...možno je to tým, že je ta kožička vlastne nova a či to mam vydrzat a neorezavat to alebo co.. plieseň to podla mna nie je to vyzera inak ... tak ak sa s tym niekto stretol tak budem vďačná za každú radu...

Blondula

preboha,ze orezavat ! ja tiez pocas leta zvyknem chodit bosa a moje päty byvaju na tom dost zle :D aj su popukane a do toho aj necistota :D teraz uz asi tyzden si robim kupele v teplejsej vode a dam si tam bud len nejaky sprchac,väcsinou detsky,alebo sol a päty si skrabkam pemzou alebo tou skrabkou s rukovätou.hned po vysuseni uterakom natriem vazelinou,alebo nejakym mastnym kremom a moje nohy su opät tip-top :D

Deria

niekto mi povedal, ze stara dobra indulona-klasicka pomaha perfektne na päty. po kupeli a pred spanim indulonu dobre vmasirovat, naniest este raz hrubsiu vrsvu na päty a zabalit chodidla do igelitu/igelit.sacka. uz na druhy den poznat pokrok.

ebi777

ja si päty obrusujem, v obchodoch je milion "šmirgeľu" podobných sránd na päti,

je to menej drastickejšie a myslím, že by si mala vyskúšať túto variantu, miesto orezávania si kože

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Päty - Fórum - ZDRAVIE.sk