Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silný, dlhotrvajúci parfém?

alzbetiena

*Treba myslieť* na viacero vecí, keď sa rozhodneme vybrať si nový parfum. Keď nie je parfum kvalitný, tak väčšinou to môj nos hneď spozná a rozbolí ma hlava. Z kvalitného originálneho parfumu sa mi to doposiaľ nestalo :)

diia

tak asi sme kazda ina. asi si v tomto kazda najdeme to svoje. ja rada nakupujem cez notino. viem ci vopred objednat aj vzorky parfumov a potom si objednam len ten parfum co chcem. nemusim panikarit ani stresovat v akom stave pride ten parfum a ako dlho vydrzi, kedze tento eshop garantuje kvalitu :)

jarunna

z katalogov zo zasady neobjednavam lebo som sa raz popalila ked som si cely parfum objednala a stacilo bola som velmi sklamana a nic take by som uz teda zazit nechcela :/

diia

jasmin napodobne. nemam s takymi vecami dobre skusenosti radsej si cez internet objednam bud nejake vzorky alebo len parfum, ktory viem ako vonia a mam po starostiach nemusim riesit ako sa potom zbavovat nejakeho parfumu z katalogu, ktoreho vona sa mi nebude pacit.

ariianka

jasmin niekomu to tak moze vyhovovat, inemu nie, za mna ti mozem povedat tolko, ze ja radsej sa pozeram len po originalnych znackovych parfumoch, aby som mala istotu, ze bude ten parfum kvalitny a najma, ze co to vydrzi a nebudem sa musiet stresovat tym, ze mam nejake stretnutie po praci a uz ho na sebe necitim ;)

jasmin27555

párkrát som si objednala takto z katalógu ale nepáčil sa mi zatiaľ ani jeden parfum jeden voňal moc sladko druhý zase nič nevydržal mohla by som si ho na seba dávať každú hodinu aby ho vôbec bolo cítiť a to ozaj takéto veci nemám za potreby :(

diia

aduska to vazne sa ti nejaky parfum z tade paci? parkrat som si tiez tak vonavku objednala a putovala co najskor z domu, tie vone mi vobec nevyhovuju. takze ja tiez radsej si kupim nejaky kvalitny znackovy parfum cez internet a nemusim cakat, co za vykvet mi pride, ked si takto z katalogu vyberiem nieco o com nemam tusenia.

Aduska9632

Ja zbožňujem parfém MIRAGE od Oriflame, je neskutočne krásny a dlho vydrží ;) poprípade skús ako písali vyššie z notina, ak chces, použi aj kupón na ušetrenie peňazí :D -odkaz odstránený- vždy sa zíde ;)

Suzanell

Musí byť parfém silný aby vydržal celý deň? Aby som ho na sebe cítila? Alebo od čoho sa táto vlastnosť odvíja? Lebo neviem ako si vybrať správny parfum presne pre mňa. Ako nájsť to čo by mi pasovalo, čo by vydržalo, ale zároveň aby mi to nerobilo zle.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.