Silný, dlhotrvajúci parfém?

lexxa

Je veľa krásnych vôní, to je fakt. Ja rada takéto veci nakupujem, to na novú voňavku to proste na to mám náladu zakaždým, už si ani oblečenie nekupujem toľko ako parfumy :D Tie každú chvíľu :D

hanuschka

Olejina si ma inspirovala a objednala som si ju z Notina. Hladala som, co nove by som vyskusala, co by ma tak pokusalo a tato vyzera dobre aj co sa tyka zlozenia, myslim tie zlozky, aj typ vone, tak som viacej dalej nehladala. Tak ked mi pride ti dam vediet :)

mifuska

naty to veru ani mne nie a napriklad ked chodime na dovolenku v lete, ze len na par dni a mame len prirucnu batozinu, tak nemozem si brat tiez velku, ze potrebujem to nejako zbalit aby nebol problem ani na letisku :)

Naty63

ďakujem ti za odpoveď...to som rada, že teda nie je na tom nič zvláštne...veď lebo ja tiež mám jednu takú väčšiu a to sa mi nechce brať aj keď niekam na víkend ideme...

marinina

NATY63 - Kedysi som si kupovala najväčšie, tie 100ml, ale dnes už nie, rada mám menšie a častejšie si kupovať a meniť, tak nejako som si to obľúbila. Príde mi to lepšie.
A to mi ani tak nevadí, keď si 30ml hodím do kabelky.

Naty63

nosíš ju aj so sebou?...myslím tak v kabelke?...už dlhšie rozmýšľam nad tým, že či by som si nemala aj menšie prevedenie voňavky kúpiť...tak aby som mala so sebou keď niekam pôjdem...

olejina

daniela mna sa paci The One Gold, ta je krasna :) ale je tak dobra, ked je chladnejsie, tak na jesen alebo v tom obdobi proste, ale mam ju rada :)

hirta

daniela, ale dajú sa dnes už aj za prijateľné ceny kúpiť parfumy, je rozdiel kupovať v parfumérii a objednať cez internet, parfum ten si objednávam z Notina, porovnávala som si viackrát ceny v kamenných parfumérkach a takto eshopy a tam mi to vychádzalo veľmi dobre :)

Daniela1992

Za me osobne to je Dolce Gabanna - The One. Vydrží na oblečení i kůži několik dnů. Používám tento parfém už řadu let a neměnila bych. Není nejlevnější, ale rok mi vydrží.