Detoxikačné náplasti

Janulinečkaa

..a detoxikačné náplasti sa nemusia používať len priamo na chodidlá, ale aj namiesto opuchu alebo bolesti .. takže napríklad aj na lítko, chrbát...

kabel

presne tak :-D
nema to ziadne ine vysvetlenie, detoxikacia neprebieha cez chodidla a nevyzera to ako spina
viem si predstavit aj lepsie vyuzite peniaze

htxgi

je to totalny podvod. su napustene chemikalimi, ktore reaguju so vzduchom ci s kozou a preto sa zafarbia. urcite detoxikacia nemoze prebehnut za noc cez nohy kvoli nejakym nalepkam. skus tie nalepky len tak nechat na vzduchu ci sa zaspinia. alebo mozno to reaguje na pot.
kedysi boli take nalepky a trebalo si noby namocit. do vody s nalepkami. a pocase sa voda zaspinila .. akose vysledok detoxikacie. lenze ludia podvod odhalili a voda sa zaspinila od nalepiek aj bez toho aby prisli vobec do kontaktu s nobami.. teraz vymysleli zas nejaky novy podvod len na vylakanie penazi

adaaa90

mne prave vcera prisli tieto www.ajstyl.sk .. vecer som si ich nalepila, tiez boli zafarbene, spinave a na pocudovanie, tyzdnova migrena ustupila, tak by som chcela vediet, ake skusenosti maju ini ludia ...

Daduskaaaa

ahoj, ja som si asi minulý týždeň objednala tieto: -odkaz odstránený- .. každý večer si ich nalepím na nohy a ráno keď och odlepím sú úplne špinavé, takže určite to má nejaký efekt =)