Žlčnikove zachvaty a strava

RNG

Nuz na 67 rokov som na tom este dobre. To bola moja prva navsteva v nemocnici, a aj to len zrejme kvoli vrodenym zuzeninam v zlcovodoch, o com som ani netusil. Ale moj otec mal vybrany zlcnik este skorej, on mal uz od 45 rokov problemy s nim a tahal to vyse 17 rokov, ked sa dal prehovorit nas operaciu. U mna to bolo ako blesk z jasneho neba, bez akehokolvek predosleho varovania. Lebo keby som mal co len podozrenie, je dostatok doplnkov na riedenie zlci a dokonca aj postupne rozpustanie zlcovych kamenov,takze by som to mozno vybojoval aj bez operacie.
Ale na nekrozu nepomoze nic ine, nez ju vyoperovat.

Prezývka55

RNG ty co tolko doplnkov pojes tebe sa nieco stalo? Tak asi malo tabletok este hltas ked sa ti aj tak kazi telo nie?

RNG

Nuz ked to zanedbas a kamene narastu prilis, tak sa ti moze stat, ze skoncis ako ja pred 6 tyzdnami na operacnom stole, kde mi museli vyoperovat zlcnik plny kamenov a nektoricky, tj uz odumierajuci, ktory uz hrozil gangrenou.
Moje jedine ospravedlnenie je, ze som nikdy pred tym nemal so zlcnikom ziadne problemy a netusil som, ze mam prihustu zlc a zanedbal som vyse 2 rokov cistenie pecene, pri ktorom sa zlc riedi a tak sa vedia aj mensie kamienky rozpustit alebo vyplavit.

RNG

Zopakujem to este raz, lebo sa zda, ze sa to prvy raz neuchytilo
Cholesterolu a triglyceridy sa tvoria v peceni z prebytocnych cukrov. Az 80% cholesterolov v tele je z cinnosti nasej vlastnej pecene, nie z vonkajsich zdrojov. Tj ked sa chceme vyhnut cholinovym kamenom v zlcniku(a teda aj v oeceni) tak treba obmedzit prijem cukrov a vyrobkov z bielych muk.
Tuky podporuju vylucovanie zlci ale to nie je zle, lebo ked sa zlc pravidelne nevylucuje, tak sa postupne v zlcniku zahustuje a zacne krystalizovat.
Tuky ale pri zapchatom zlcniku mozu vyvolat zlcnikovy zachvat, preto lekari tuky pri porucjach zlcnika neodporucaju. To je vsak nespravne riesenie, lebo tak sa situacia nemoze napravit a kamene sa nemozu ani rozpustit , ani vylucit. Tok zlci treba podporovat, riedit a vynasat ju z tela pomocou mikrovlaknin, inac sa reabsorbuje spat do krvi a dostane sa spat do pecene a odtial do zlcnika

vitavi

Kyslé prostredie vnútri organizmu napomáha vločkovateniu a tuhnutiu tukov. To je predpoklad tvorby kameňov. Napomáha mu i chlad a vysoký bod topenia jednotlivých tukov, nedostatok vlákniny, minerálov a celkove vysoký podiel tukov, bielkovín v strave alebo priveľké množstvo jedla, ktoré sa v tele zmení na tuk. Ak sa chceme vyhnúť problémom, mali by sme jesť len panenský tuk alebo semienka v umiernenom množstve a vynechať tuky priemyselne upravené, stužené, nasýtené a prepražené. A minimálne soliť.
Žlčníku prospieva každá zelená zelenina - vňate, brokolica, jarná cibuľka, pór ...., jemne kyslé chute - kvasená zelenina, trochu citrónu alebo prírodného octu. Prospieva i znížené množstvo potravy.

jedulka

ambrózia ... dlouho jsem se vyhýbala pití piva, nemám alkohol všeobecně ráda.Ono možná tak ani nejde o pivo,ale o jeho pěnu.Když už nebylo zbytí a byla noc,tak jsem si ho jednou takhle napěnila, abych pfffuj, ho mohla vůbec vypít.Skleničku samozřejmě.Ale je pravda, že jsem víc pila pěnu jak pivo samotné.Velmi mě udivilo,že jsem si opravdu odříhla, několikrát a bolest jak hrom mě přešla.Neperu se,každý musí jak to dělá jen jemu dobře.Mě to po celé roky pomáhalo.