Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nerastú mi vlasy

Príspevok v téme: Nerastú mi vlasy
Patinka

Dobrý večer, dnes v škole mi kamoška povedala že nejako mi nerastu vlasy až vtedy som si uvedomila že tu dĺžku čo mám teraz čo je 10 cm pod pleciami/po prsia mám už 1 rok..

Nenarástli ani trošku, strihať som si ich dala v januari ale to len pár cm (možno 3) Teraz mám taku istu dlhžku a nerastu ďalej strihat sa musím ísť zas, lebo mám neskutočne zničené končeky, a to moje vlasy nežehlim, nekulmujem ani nefenujem iba ak je to naozaj surne a keď sa ponáhľam..

Je to hrozné, pomôžte mi prosím niekto prosím vás

kerkulkaaa

ja som brala asi mesiac forcapil a vlasy mi narástly za mesiac asi o 3 sm a predtým to bolo tolkoto asi za 3-4 mesiace.

Patinka

Práveže opačne keď spim s rozpusteními vlasmi rano su take ako som písala no keď si ich hocjako zapletiem vizeraju ako čerstvo umyte,su prosté pekne

Patinka

Ja zbožnujem rozpustene vlasy, ale keď oni su potom ráno take ako keby masne riedne a ulizane pri hlave a pri krku je jedna vlna takže to vizerá akoby som is vlasy neumývala skoro 2 týždne..

A copík mi nepristane

zuzi74

A co ti vadi na ulizanych vlasoch? Nepristanu ti alebo sa ti mastia alebo v com je problem? Ved si ich daj pocas dna do copu ked sa ti rozpustene nepacia ale na noc si musia trochu oddychnut.

zuzi74

Na konceky si davaj olivovy olej alebo arganovy. Naco pouzivat silikonove masky...
A na noc vlasy nechat rozpustene, v ziadnom pripade nepliest do copu a gumickovat.

Cindy35

no vidis ze ti rastu. ak sa chces presvedcit, jeden pramen si zafarbi od pokozky a na nom uvidis kolko odrastli.
cez noc si maju vlasy oddychnut, ak ich vselijako zapletas a dusis gumickou, tak to im duplom neprospeje

Patinka

Ja si vždy na noc zaplietam vlasy aby ráno boli vlnité, lebo ja mám prirodzene otrasné vlasy, take ulizane s jedno vlnou pri krku no hrôza, tak aspoň niečo.. a minule som is všimla že keď som si dala gumičku ku korienkom na prstach som mala maličke odlomené končeky z vlasov.. vtedy som si uvedomila že oni rasto no lámu sa a tak nevidno žiadne zmeny..

Mám oslabené končeky, takže by bolo vhodne použivat nejake zábaly alebo masky.. Alebo už fakt neviem

Cindy35

najpravdepodobnejsie je ze Ti vlasy rastu, ale nie je to vidiet, lebo sa ti stiepia konceky a odpadavaju. ked si ich podstrihnes, nebudu sa tolko stiepit.
keby si si vlasy nafarbila, uz po tyzdni by si videla na odrastoch, ci ti vlasy rastu alebo nie, zvycajne tak 1,5 cm mesacne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nerastú mi vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk