L'oreal a Neutrogena kozmetika

najwa

ahojte..no toto leto som bola v amerike a mala som tu moznost pouzivat NEUTROGENA a musim povedat, ze som nadmieru spokojna...maju od cistiacich mliek a vod, a peelingovych blbosti, cez vsetky druhy kremov az po make-upy, pudre, lesky, ruze..proste vsetko..a mam hrozne rada tuto znacku..akurat sa mi mina tekuty make-up, tak som z toho zronena lebo tu na slovensku take neviem nikde dostat..ale predtym som pouzivala L´oreal, ale radsej by som brala tu Neutrogenu..tak ak viete kde by sa dala zohnat, dajte mi vediet!!! dakujem

karmina

ciste produkty si mozes kupit cez internet, /odporucam/, neobsahuju ANI alkohol. www.cisteprodukty-sk.com. zaregistrujes sa/mozes sa zaregistrovat s mojim kodom 189706075 a potom uz dostanes aj ty vlastny kod /a mozes objednavat.predavaju koncentraty, takze ti vydrzia dlho.Treba vyskusat,budes spokojna.ja mam male deti a som stastna ze ich organizmus nemusim spinit chemikaliami.

pyrana

karmina -Ktore su napriklad tie ''ciste'' vyrobky?Ja by som si ich rada kupila, ale vacsinou co citam, tak vsetko obsahuje nieco nevhodne a vacsina kozmetiky obsahuje aj alkohol,co nie je velmi vhodne.

karmina

Precitajte si co vsetko obsahuju vyrobky ktore pouzivate. Napr.sodium laureth sulfate, glycerin, formaldehyd. Su velmi nebezpecne, sposobuju allergiu ,rakovinu
...moja rodina pouziva LEN ciste vyrobky/ bez chem. prisad/.

pucca

ked si to tak vezmete podla mna je najlepsia kozmetika vichy..a tu vyraba loreal...a neutrogena???neskusala som ale viem ze v dm-ke maju trochu viac ako krem na ruky..aspon telovy krem :D

pyrana

No u nas fakt neviem,ja nie som na Slovensku uz 3 roky a tu kde som maju aj cistiacy gel,masku,cistiace obrusky,krem a cojaviemcoeste.Mozno skusim,hm.

janie118

Neutrogenu by som aj ja rada skusila, ale neviem, kde to u nas dostat?Lebo ja stale najdem len krem na ruky, chcela by som vyskusat aj Neutrogena cistiace mlieko alebo hydratacny krem..neviete niekto kde sa to da u nas kupit? Diiik :)