Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Chorá hlava

Príspevok v téme: Chorá hlava
emia

Ahojte,
pevne verím,že mnohých názov témy zaujal a možno ju aj správne pochopili.Hladam niekoho kto má podobný problém,resp.by mi vedel poradit alebo odporucit niekoho.Od rozchodu s priatelom(rok) je moj zivot viac menej o jedle.Prejedanie/hladovanie/priberanie/výčitky/zúfalosť/odpor k sebe samej atď atď.Preto chorá hlava,lebo si myslím,že za všetkým týmto je nejaký skrytý psychický problém a moje nekonečné trestanie jedlom je len príznakom(v mojom prípade asi nevyrovnanie sa s rozchodom).Chcem aby jedlo bolo normálnou súčasťou mojho života,aby som jedla,preto aby som žila.Nechcem už viac považovať jedlo raz za nepriatela a raz za najlepšieho kamoša.Chcem s nim mat normalny zdravy vztah a nehovorit o 10kg ,ktoré som pribrala a začínam z toho mať fakt stavy.
Prosím ak mi viete poradiť,obetujte mi tú minutku:)
ĎAKUJEM

emia

Rikaaaaaa: bud si rano spomeniem hned na byvaleho ale skor na to co dobre idem spapkat.Aj ked sa mi nechce, vyleziem z postele aby som čosi zobla.Uz sa fakt začínam gulat,citim sa skareda a tucna a fakt asi prezivamé nieco podobne.Ako dlho to u teba trva?Vsetci mi hovoria ze som strasne pribrala ale nikto mi nevie/nechce pomoct.Ked som mala rande so starym znamym ,aj ten si to hned vsimol a bolo to trapne .... skus mi hodit mejl alebo ja uz neviem .. Ako si ideme pomoct ? :)
P.S. ... žožrala som x chlebov s nátierkou,2x kávenky,1x horalka a tak sedím za kompom,je mi na grcku a slubujem si ze zajtra to nespravim ..

jedulka

všimla jsem si, že jím mnohem víc jak jsem pod stresem.Když se rozčílím,přímo vědomě si musím vzít jídlo,at se mozek zaměstná jinak než zlostí.Když můžu jít na louku ke svým koním,tak tam nepotřebuji nic, jen pít.Tam se tak zaberu do toho co dělám,hodiny utíkají jak na kostele a na jídlo si ani náhodou nevzpomenu.Nedávno jsem si koupila kvalitní vitamíny,kvůli zdraví a od té doby zapomínám i na jídlo v podstatě ho ani moc nepotřebuji a sladké od té doby nemůžu ani vidět.

rikaaa

emia, mám ten istý problém, neviem síce či je to rozchodom s mojím už EX,kedže tiež som ukončila dlhoročný vzťah, ale nestále sa prejedám, a celé dni myslím len na jedlo, každý večer si vravím, že od zajtra už končím s prejedaním sa, začnem s diétou ale vydrží mi to maximálne do obeda potom sa zase prejem, a moje porcie jedla sú nenormálne, a taktiež 10 kíl plus cítim sa hroznem som zúfala z toho a pripadám si neskutočne škaredá a tučná..

emia

PS2 kebyze si myslim ze to je len prechodne tak si hlavu tým nelámem,ale ako vidíš,uvedomujem si problém.Agnes dakujem,ale nepoznam cloveka v mojom okoli kto by mal podobne priznaky:(

Agnes998

No vobec to nemusi byt prechodne a nic s tym nerobit je chyba lebo to bude este horsie. Daj si zavazok, ze vsetko, co si nabrala po rozchode das aj dole a zacni cvicit, behat alebo nejaky sport. Najdi si kamosky, ktore maju rovnaky problem a sportujte spolu, je to vzdy lepsie ako sama.

ps2

Vymklo sa ti to z pod kontroly. Ja to väčšinou nechám tak, jem, jem, nejem, nejem. Každú blbosť sa neoplatí riešiť. A keď priberieš, tak choď na liposukciu, zbytočne necvič, to sa neoplatí:) Možno kvôli tlaku.

ps2

Podľa mňa je to len prechodné, rob ako to cítiš, zbytočne sa budeš trápiť. Raz to prejde a to je podstatné. Myslíš, že ti s tým pomôže psychológ alebo niekto podobný? Pochybujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chorá hlava - Fórum - ZDRAVIE.sk