Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ovcie mlieko

hanka9

Vsak ale jeme ci pijeme zas mucilaginozne "veci" , ci nie?

a tak je to s mnohymi potravinami, ktore konzumujeme a trochu organizmu mozu skodit, ale pozitiva prevladaju

cize mliecko striedmo vzdy budem pit a to aj napriek tomu, ze mam intoleranciu na mliecnu bielkovinu, ci ako sa to povie

vitavi

Hlien upcháva dutiny, zachytáva sa v dutých orgánoch, lepí sa na steny kanálikov, na pletivá orgánov, znemožňuje riadny tok tekutín, pohyb plynov, impulzov a informácií, energie. Ložiská hlienu sú prostredím, kde sa množia nežiadúce mikroorganizmy, môže vzniknúť zápal a tvoriť sa toxíny. Po čase sa na ložiská hlienu nalepujú ďalšie odpadné produkty a vytvárajú sa nezhubné a neskôr zhubné útvary.

L.Borgia

pila som aj čerstvo nadojené kravské mlieko a chutilo veľmi, mňam, Kozie som nepila a jasne, že zahlieňuje aj kravské aj kozie aj mliečne výrbky - syry atď.

konzumujem jedine ovčí syr, acidko a sem tam zmlsnem aj nejaký korbáčik ...

vitavi

Zahlieňuje rovnako ako i kravské. Rozdiel je zanedbateľný.

Príchuť závisí od toho, kde sa koza pásla. Známy mi povedal, že keď sa koza dostala k orgovánu, museli všetko mlieko vyliať, bolo tak horké.

jedulka

Ivka...že jo? A neumíš poradit co dělá tu hnusnou hořkou chuť kozího mléka? Co jí co to dělá? Mě by to zajímalo,co to způsobuje.

jedulka

každopádně je kozí mléko velmi zdravé.Jen ta chuť má něco společného s pasením, nevím co.Jak jsem psala na SVK mi ho nadojil před očima 8 litrů a bylo od kravského k nerozeznání.Tady jsem si ho objednala a bylo hnusně hořké ...fuj

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ovcie mlieko - Fórum - ZDRAVIE.sk