závislá

Príspevok v téme: závislá
janka1212

Mam priatela 5rokov..velmi ho milujem ,stale ma nenormalne pritahuje,nesmierne po nom tužim atd..a sme spolu stale každy deň..viem ze to nieje asi velmi dobre..proste on ked je s kamaratmi väčšinou v garaži,alebo zajdu na kavu na pumpu pokecať atd..ja normalne žiarlim jak pes !stale chcem byť s nim atd..a ked ma este nieco dokoncit napriklad a už 6hod. uz som nervozna a sa natom aj pohadame..ale prisla som nato,ze to bude tym ze ja sedim stale doma a cakam ho kedy pride s roboty az sa neviem dockat, kamaratky co som mala take dobre vsetky sa poodstahovali do inych miest atd..myslite ze to bude chyba tym ze sa malo stykam s kamaratkami?preto som nanom taka zavisla ?momentalne som aj nezamestnana uz mi s toho asi zacina aj sibat..dni plynu pomaly..a zas nechcem aby som sa mu zhnusila alebo zeby prestal po mne tuziť..co si myslite o tom? aj ked mam niekedy pocit zeby nezaskodil den dva aby sme neboli spolu..a na priatelovi niekedy spozorujem alebo mi povie pri hadke ze ma odnesie domov a tam sa ukludnim..a bolo tak aj a ani sa mi neozval 3dni..cakal ze vraj kedy sa ja ozvem a sa ukludnim..akokeby som mu ani nechybala..ja si vsetko strasne beriem k srdcu..to mam jedinu zasadnu chybu..poradte co mam robiť..ale zas si neviem predstaviť dni bez neho..ja neviem už fakt co robiť..

janinka1234

slavinka mozes mi kludne napisať aj cez azet...a ked budes mat cas mozme trosku pokecat ked sa bude chciet..20mimka@azet.sk...teraz uz idem spinkať..dakujem ti zatial za tvoje reakcie..papa maj sa pekne..

slavina

treba len tajne dúfať a veriť.Ja mám momentálne priateľa,naučila som sa mu veriť a môžem len dúfať,že nespraví to isté..

janinka1234

slavinka maš pravdu vela zaleží na tom chlapovi..a také pribehy ako : boli sme spolu velmi stastny,lubili sme sa ,mali sme sa brat,rozumeli sme si..atd. a ajtak ju podviedol..no preco??ja neviem, ci len zena si mysli ze je vsetko ok, a pritom ich nieco zoziera vo vnutri a nechcu s tym von..alebo neviem..alebo ked napisu este ze bola s toho hotova ked sa to dozvedela zeby to nanho nikdy nepovedala atd..toho sa presne bojim..ale ajtak co sa ma stať sa ajtak stane ! :-(

slavina

No vieš,tu ani nejde tak o tie 17-ky,ale práve o to,ako na to zareaguje chlap,lebo ak je baba slobodná a má záujem o chlapa,tak jej môže byť jedno či je zadaný alebo nie a hlavne o tom ani nemusí vedieť.Všetko záleží len na tom chlapovi,či podvedie,alebo nie.Ale platí to aj opačne na ženy (lebo aj ženy podvádzajú,to treba uznať,že nie len chlapi sú svine).Ja som si uila svojho trápenia,ale moja dcéra je odmenou za to všetko.

janinka1234

slavinka to mi je luto..vidis ?presne o tom som teraz pisala..strasne sa bojim nevery!!!!velmi !!!ked si dvaja perfektne rozumeju ani tak nieje dobre..a zas naopak..atd..niako uz im nieje dobre..!!a my zeny sa mozme aj roztrhať! a tie zasrane take 17-ky co si uz dovoluju..to je vrchol! predvcerom mi akurat hovoril kamarat ze prisla k nemu taka 17-ka a povedala mu na rovinu nechces ma povozit ?a potom si mozme sadnuť na zadne sedadlo a sa mojkať..tak skoro odpadol ,taky bol prekvapeny..aj ked povedal ze bola kosť..ale on uz ma priatelku tak ju poslal hajom..keby vsetci boli takí...achh

slavina

JaneviemOtec mojej dcéry viedol dvojitý život,žiľ,keď som na to prišla už som bola tehotná,tak som teraz slobodná matka.Takže pre mňa je už ťažké dôverovať nejakému chlapovi,ale snažím sa..

janinka1234

slavina-uz si to aj mysli ze mu nedoverujem..je velmi atraktivny baby nanho letia..mozno aj preto ziarlim..zatial ma nepodviedol-aspon o tom neviem..velmi sa bojim rozchodu a nevery..neprezila by som to..a este dnes ako sa hovori o nevere..kazdy druhý chlap už podvadza svoju priatelku,manzelku..je to strasne..kazdy by len skusal a skusal iné..znudime sa im uz alebo co? nechapem..

slavina

Žiarlivosť je zlý radca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Musíš mu dôverovať.
Zober si to z jeho strany:Keď uvidí že stále žiarliš uvedomí si,že mi neveríš a budú z toho zbytočné problémy..

janinka1234

varim aj ja dosť casto...ale to je chvilka..a zvysok dna sa nudim dalej..este nemame spolocnu domacnost s priatelom takže az tak casto ho neprekvapujem s vecerami..najlepšim riesením bude pre mna praca..ale ja som dosť aj ziarliva..ked budem chodiť na nočne..už to vidim aka budem s toho nervozna..mne už niet pomoci..