závislá

Príspevok v téme: závislá
janka1212

Mam priatela 5rokov..velmi ho milujem ,stale ma nenormalne pritahuje,nesmierne po nom tužim atd..a sme spolu stale každy deň..viem ze to nieje asi velmi dobre..proste on ked je s kamaratmi väčšinou v garaži,alebo zajdu na kavu na pumpu pokecať atd..ja normalne žiarlim jak pes !stale chcem byť s nim atd..a ked ma este nieco dokoncit napriklad a už 6hod. uz som nervozna a sa natom aj pohadame..ale prisla som nato,ze to bude tym ze ja sedim stale doma a cakam ho kedy pride s roboty az sa neviem dockat, kamaratky co som mala take dobre vsetky sa poodstahovali do inych miest atd..myslite ze to bude chyba tym ze sa malo stykam s kamaratkami?preto som nanom taka zavisla ?momentalne som aj nezamestnana uz mi s toho asi zacina aj sibat..dni plynu pomaly..a zas nechcem aby som sa mu zhnusila alebo zeby prestal po mne tuziť..co si myslite o tom? aj ked mam niekedy pocit zeby nezaskodil den dva aby sme neboli spolu..a na priatelovi niekedy spozorujem alebo mi povie pri hadke ze ma odnesie domov a tam sa ukludnim..a bolo tak aj a ani sa mi neozval 3dni..cakal ze vraj kedy sa ja ozvem a sa ukludnim..akokeby som mu ani nechybala..ja si vsetko strasne beriem k srdcu..to mam jedinu zasadnu chybu..poradte co mam robiť..ale zas si neviem predstaviť dni bez neho..ja neviem už fakt co robiť..

slavina

Podľa toho,čo rozumieš pod pojmom voľnosť.Istá voľnosť by vo vzťahu mala byť a mala by byť tolerovaná.Treba si určiť pravidlá a hranice voľnosti a potom by nemal nastať žiadny problém,Ide totiž aj o dôveru..

slavina

Veď to nemusí byť taká ozajstná kámoška,ktorej sa budeš zdôverovať,stačí človek,s ktorým si môžeš aspoň raz denne pokecať,aby si nemyslela furt na priateľa.Ja keď som sa nudila,nemala čo robiť a nemala ani kamarátku po ruke,tak som si zobrala kuchársku knihu a vybrala nejaký zaujímavý recept,potom nakúpila všetko potrebné a uvarila.A nielen že som tým zabila čas,ale prekvapila som priateľa skvelou večerou.Teraz mám 7 mesačnú dcérku a už sa nenudím...

janinka1234

a vam zenam ako funguju vztahy??davate im volnost ? ale to podla mna nieje velmi dobre..prílisna volnost..lebo potom si zacne robit co chce..hmm???alebo sa mylim..lebo si myslim,ze kamarati aj dosť ovplivnuju..

janinka1234

slavina- to,že nemam také poriadne kamaratky..mam ale daleko odomna..vyjde nam stretko raz do mesiaca..asi tak..a s tymi aktivitami mas pravdu..ale to je problem že fakt nemam poriadnu kamosku..:-( ...ja neviem co robiť..

slavina

No tak by si mala dačo so sebou robiť,lebo svojím správaním môžeš dať za vaším vzťahom koniec a to asi nechceš,nájdi si niečo,čo by Ťa bavilo a nejaké kamarátky na kecanie.