Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koruna krásy

lilyiankaa

cindy, tak to je fakt magor ..ja keď idem kaderníčke, tak chcem zobrať z vlasov čo najmenej, mám ich do pol chrbta a aj dlhšie ... a naposledy som menila kaderníčku a chcela som ostrihať o cca 10cm a ona, že to nie, že ona len to nutné ostrihá a dala mi dole max 2 cm ... takže takýchto mám rada, že keď nemusia a vidia, že tei vlasy potrebujú len zostrihať rozdvojené končeky, ostrihajú len to a nie bum 20cm ... to som raz bola u takej staršej kaderníčky pred asi 10 rokmi a povedala som zarovno ramien a skončila som zarovno brady .. vyzerala som strašne!! a plakala niekoľko dní ....
no ale k téme .. mne sa tiež páčia dlhšie vlasy, krátke veľmi nemusím, ale niektorým ženám pristanú aj krátke :) a zase veľmi dlhé vlasy tiež nemusím .. napr. po zadok sa mi už zdá moc, takže do pol chrbta je tak akurát pre mňa, samozrejme musia byť zdravé, a nenadrábané, lebo to je iný hnus

Cindy35

inak ja mam takeho kadernika d.bnuteho s prepacenim, ze by len strihal a strihal,presviedca ze dlhe vlasy su prezitok.
ked poviem ze len podstrihnut, tak idem domov bez 15 cm.
a potom v tom istom salone ponukaju za drahe prachy nadpajanie umelych vlasov, uz mam pocit, ze kvoli tomu tak rad striha.

a raz sa ma pytal, ze uz ma dlhsie registruje ze mam dlhe vlasy a ci to zato, ze mi muz nedovoli ostrihat ich.. ze mam asi dakeho predpotopneho manzela si myslel. no som nechapala. uz k nemu veru nepojdem, aj ked strihy robi dobre

lookatme

jednoznačne dlhé vyhrávaju a to hlavne preto že vždy možete byt iné,a možte z nich urobit aj krátke ,napr.kontyu.A potom krátke vlasy áno ale iba kto má dokonalý tvar lebky sumerné proporcie a je štihly.Lebo veru krátke vlasy tučnej žene ešte pridaju na kilách.A ak farbit tak len tón v tone, lebo každý má nejaký otien pleti a k tej pleti sa najviac hodí to čo príroda dala, takže niečo podobne a potom melir podotiene aby bol na vrchu nejaký lesk.

Blondula

no ono zalezi na tom,ze ako sa chces dat ostrihat a prefarbit.lebo moja suseda,podotykam mladsia o 5 rokov si dala ostrihat vlasy na kratko a svacla si do nich blondavy melir :D ked som ju stretla na ulici,tak som ju pozdravila "dobry den" a povedala jej,ze vyzera asi o 15 rokov starsie !! ona sa trosku urazila mozno,ale povedala som jej to,co vsetci za chrbatom rozpravaju a ked ju vidia,tak sa usmievaju a hovoria,ako jej to pristane :D u mna jednoznacne dlhe vlasy,kratke vobec !!! som alergicka na meliry,akekolvek pramienky a vsetky odtiene cervenych,bordovych az do tmavomodrych :D ja si uz vlasy nefarbim nieco cez rok a aj ked si zacnem,urcite v odtieni mojej povodnej farby :D

jedulka

mému přítelovi se taky velmi líbí dlouhé vlasy.Asi jako každému mužskému.Já je nemám ráda,jsou nepraktické,ale kvůli němu jsem je měla až do minulého roku dlouhé.Až mě to trklo.Nenávidím se česat.Tak jsem ho prosila,aby mi každý den po umytí vlasů ty pačesy pomáhal rozčesat.Vydrželo mu to rok:-)Pak mi sám řekl at se jdu ostříhat.A je svatej pokoj:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Koruna krásy - Fórum - ZDRAVIE.sk