Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

začervenanie tváre

Príspevok v téme: začervenanie tváre
domca11222

Ahojte, potrebujem pomôcť so začervenanim pleti :/ odmalička mam na pleti tie červene žilky a fliačky, no to dokažem prekryť s trochou make - upu. Väčší problém však mám asi od minuleho roka. Odkedy som nastupila na novú školu, vždy keď tam prídem hrozne očerveniem. Dovtedy nič, ale akonahle vojdem do školy tak je to príšerné. Som hrozne červená na lícach, obočí a čele. Každý deň mi všetci hovoria aka som červená a prečo, že to ešte hádam ani nevideli. A čím viac make - upu si dám na tvár, tým horšie to je. Som vážne zúfala, zažívala som to cely minulý rok a nechcem aj tento. Nedokážem už ani na nič iné myslieť... PROSÍM pomôžte mi niekto niečo ozaj účinné :( :( prosiiim

domca11222

Hrac - ja mam pehy tiež :/ na niektorych ľuďoch to pekné je, ale ja to mam riane červené, tak som to asi ešte u nikoho nevidela.. a Pheneloppe - vďaka, vyskúšam ;)
Máte ešte niekto nejaké osvedčené metódy??

Hrac

da sa to laserom odstranit na stalo ;-)

ale mne sa to paci, ja to mam tiez aj priatelka, ta dokonca do toho ma este aj pehy. Netreba mat komplexy z niecoho co ma kazdi treti pomaly :-)

Pheneloppe

ahoj. Ja mám rovnaký problém. Mám s toho komplexi. Ked som bola mladšia a širšia taká červená som nebývala ale teraz hm :/ schudla som a niečo sa vo mne zmenilo a strašne sa červenám a to úplne aj z toho keď sa ma spolužiak o pýta či nemám pero :ú. Ale začala som používať micerálnu vodu BIODERMA-SENSIBIO a ešte k tomu krám je to rad na začervenanú pokožku. Ten krém stojí strašne veľa takže ja si vždy v lekárni vypýtam vzorku ktorá má 5 ml a velké balenie má 15 ml .. ale pomáha to hned ked si to nanesiem mám bledu pokožku je to super :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

začervenanie tváre - Fórum - ZDRAVIE.sk