Hrcka v prsniku

Príspevok v téme: Hrcka v prsniku
Marcel254892

Už dlhší čas mam v ľavom prsníku malú hrčku už asi 5 roky možno aj viac vôbec sa nezväčšila a počul som od kamaráta že ma tiež hrčku ale to nijak nerieši že vraj to je nejaká tuková hrčka či čo :) nijak ma neboli ani nebolela ale dosť som o tom čítal a ajtak ma to nejak trápi či to nieje niečo horšie. PS: mam 18 rokov

lautida

Benigny znamena nezhubny nador cize nerakovinovy no aj tieto druhy nadorov sa musia kazdych 6 mesiacov kontrolovat.stale je riziko ze sa mozu pretransformovat casom na zhubny nador.

umbik

Pekny den prajem,dnes som bola na mamografii,a nasledne ma poslali na sono,lebo sa im cosi nezdalo,lekar ma upokojil ze sa nemam bat,nasli mi hrcku,ja som si ju nenasla a ani teraz neviem ze ju tam mam,vobec si ju necitim ze tam nieco je.na sono mam ist za pol roka,citujem co je napisane v sprave : vlavo V HLO blizsie k aerole solidny utvar benigneho vzhladu,ovoidneho tvaru 13x7,5 mm,mozem sa prosim vas spytat,ci je o vazne alebo to moze byt v buducnosti vazne, mam 44 rokov a este 6 rocnu dcerku,preto sa bojim :( dakujem pekne