Problém s penisom

Príspevok v téme: Problém s penisom
deder890

Mám problém s peňisom. Nie taký, ako všetci popisujete, či krátky alebo dlhý. Môj peňis sa už asi 4 roky na konci akoby rozdvojoval. Za doktorom sa veľmi hanbím, podobá sa mi to skoro na vidličku. Známi, čo sú na medicíne hovorili, že budem musieť ísť na penektómiu. Je to pravda? Pozná niekto túto chorobu?

ps2

To bolo flirtovanie, na začiatku. KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK cez RP vzťah???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps2

Ak sa ma girl opýta, či do we stay friends, tak je proste koniec. Amen, finito. Vtedy mám chuť hodiť mobil do steny a ešte po ňom aj poskákať. Do rite.
Chápeš, chápeš, chápeš. What have you doneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? Now regret, too late.

ps2

Moja babka berie denne 3 tabletky od bolesti, lebo sa bojí, že bude mať bolesti. To je mesačne 100 liekov:)))) Riadna narkomanka.
A ten kamoš, bol som za ním. Fakt len jedna krvinka v hlave. Keď je hore, stoja vlasy, keď je dole, tak ...:))))
Už nemám písať? No, ok, som chorý človek, tak si idem dať ešte trošku kávy, potom liek na spanie. Možno ma fakt nechce poraziť, nechápem.

ps2

A späť k téme. Čiže jaký je problém? Seek a doctor, friend. Ty sa ma môžeš opýtať, či do we stay friends:))))

ps2

Doktor mi povedal, že nespavosť je príznakom blížiacej sa psychózy. No, už sa teším, ma..ka mi vôbec nezaberala. A smrad jak by človek pálil seno. To budú trips.
Ja si myslím, že je to o tom, že som si ešte nedal liek na spanie a že som na ňom závislý. Prečo by som nemohol byť závislý na jednom lieku? Že na ten liek sa vytvára závislosť a??? Čo na tom? Mám v paži i závislosť.

ps2

Matej, prosím ťa, nemaž to. Chcem ľudí trochu pobaviť, lebo všetci sa ženú len za prácou... Všetci majú depky, všetci sú na liekoch, na chodbe u psychiatra po troch rokoch stretávam úplne iných ľudí. Sme sa všetci zbláznili či čo???