Problém s penisom

Príspevok v téme: Problém s penisom
deder890

Mám problém s peňisom. Nie taký, ako všetci popisujete, či krátky alebo dlhý. Môj peňis sa už asi 4 roky na konci akoby rozdvojoval. Za doktorom sa veľmi hanbím, podobá sa mi to skoro na vidličku. Známi, čo sú na medicíne hovorili, že budem musieť ísť na penektómiu. Je to pravda? Pozná niekto túto chorobu?

ps2

Alebo si daj diamantový implantát, potom roz... aj betón, mramor, kremeň no čokoľvek. Veľmi sa to odporúčam v dnešnej modernej dobe popri liposukcii. Ale tá je drahá jak hovado? Nespraví mi niekto nejaké úpravy grátis a sľubujem, že tu napíšem také hovadiny, že sa bude baviť celé Slovensko a ľudia budú chodiť už len na zdravie. Na TV bude už len pavučina.... jak u Adams Family.
Mortiša (mors - smrť), prosím hovor na mňa francúzky:)
Potrebujem len také menšie úpravy.
Tak nech sa mi ozve nejaký dobrý plastický chirurg.
besttt azet
Fakt len také detailíky.

ps2

A nemal by si písať že peňis, lebo porušuješ nejaký zákon o sl. jazyku. Tak ja budem radšej písať už len po anglicky:)
I am gonna to take a bow before a golden calf, or? No, drink coffee:) Hopely it´ll kill-ing me softly:DDD

ps2

Bože, ja tu asi snívam či čo?:))) Mal by som ísť spať, ale no čo ja viem, mám to v paži. Ja nemusím veľmi spať:DDDD 5 hodín stačí, bohate.

ps2

Ale späť k téme. Jak môžeš tak žiť 4 roky??? Tak sa hanbíš. Povedz kamošom nech ťa tam odnesú. Musíš ísť k lekárovi. Chápeš. Nechceš sa stať štrkáčom, či hej????

Cindy35

joj, ja radsej nebudem nic o sebe hovorit, kedze som uz toho povedala dost a moj osob.zivot mnohym isiel na nervy tu :-))