Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ochlpenie

Príspevok v téme: Ochlpenie
otázka999

Ahojte, chcela by som sa Vás spýtať baby, že ako riešite ochlpenie medzi nohami? Lebo ja keď sa oholím žiletkou, tak jeden deň je to v pohode, pekné ale na druhý deň mi to už pripadá ako šmirgeľ (rýchlo mi totiž dorastajú chĺpky) a mám to trochu podráždené - začervenané. Ako to riešite vy? Na holiaci strojček sa neodhodlám v týchto partiách.

Pheneloppe

ahoj :) ten krém si natrieš asi pol cm až 1 cm počkáš asi 2-3 min. alebo dlhšie a potom to tou stierkou zotrieš. Ale viac pritlač pretože chlpky v oblasti bikín sú dosť hlboko iste hlbšie ako na nohách a potom si chytro nanes Zinkovú masť ktorá ti to dezinfikuje a nespravia sa ti vyrážky. Ja keby som chcela tak by som šla na depiláciu ale v oblasti bikín ale stačí že som si raz kúpila tie ďadové depilačné pásky Veet a hned ma prešla chuť plakala som ešte asi 10 minút :D

ninini

AHojte, a ten krem sa ako pouziva? to je ako normalny depilacny? ze ho nanesies a potom musis zotriet? ci akym sposobom tie chlpky povypadavaju?

dakujem

Pheneloppe

ahoj.. daj si do * Hľadáte niečo * názov ochlpenie a tak sú tam dlhé fora o tom .. ale ak by som ti ja poradila tak si kúp depilačný krém s ktorého ti chlpy samé vypadajú :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ochlpenie - Fórum - ZDRAVIE.sk