Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa naučiť hrať na klavír

Príspevok v téme: ako sa naučiť hrať na klavír
klavir74566

zdravím chcem sa spýtať ako sa môžem naučiť hrať na klavír ? ... lebo mám doma taký velký yamaha a neviem vôbec nič :( ... je na internete nejaky návod ako sa to naučiť hlavne noty na začiatok a tak .. alebo poznáte nejakú dobrú školu v Piešťanoch ?: ) .. ak áno napíšťe lebo strašne by som chcel vedieť hrat ... Za odpoved vopred dakujem !!!!!!!!!!

klavir74566

yamahu som dostal tento rok na vianoce :) a neviem nič pretože nepoznám žiadne noty : ( rozmýšlam že sa prihlásim na nejakú školu ale neviem akú :)

W.Axl Rose

Ahoj. Jeminé veď na internete nájdeš toho spustu. Yamaha je super, tú mám aj ja. Ja mám tú vyhodu, že mne sa učiť nejak extra netreba. Ja mám dobrý sluch a to mi stačí. Neviem ako ty. Prihlás sa na hudobnú alebo keď máš nejakého hudobného kamoša tak nech ťa naučí hrať. Ale akoto že máš Yamahu a nevieš nič??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako sa naučiť hrať na klavír - Fórum - ZDRAVIE.sk