Operacia platnicky

Príspevok v téme: Operacia platnicky
janulka321

mam necele dva roky po operacii platnicky.po nej mam neustale problemy s chodyou,palive boesti v drieku a trnie a taha mi celu nohu ako by mi istym sposobom ochrnuvala.vie mi prosim vas niekto poradit,ci sa stym neda nejako nieco robit?operaciu mi zatial odmietaju a predpisuju mi neskutocne oblbovaky pri ktorych nie som schopna ani riadne fungovat.takto byt urcite nechcem

zuzu-1

Mám za sebou infúznu liečbu, ozónoterapiu, PRT, nález na MR hernia disku L5/S1 (výhrez 12 mm) s tlakom na durálny vak,... Po konzultácii v RK mi bola doporučená operácia - výmena celej platničky (tá moja je v takom stave, že behom krátkej doby by sa mi stav vrátil) Teraz prestávam cítiť pravú nohu, som na liekoch od bolesti. Termín operácie mi stanovili za 7 dní od konzultácie, takže je to asi akútne. Má niekto skúsenosti s takouto operáciou? Bude ma operovať MUDr. Rusnák. Ďakujem

Julka-**

ahoj
ja som 5-ty mesiac po operacii platniciek !mne menili ;tiez mi akoby ochrnula noha ;a po operacii mi to tak zostalo sice nie cele ako pred operaciou ale cast lavej nohy ,chodidlo a 3 prsty !!vsetko je necitlive !zijem v zahranici tu ma aj operovali tak je to este oto tahsie !!

SamS

Nie ja, ale moja sestra má po operáci platničky, vytečený obsah jej stvrdol a to jej spôsobovalo bolest a trpnutie jednej nohy. Stvrdnuty obsah vyvrali, platnicka je naspat, a problemy odišli. Po zákroku musela cvicit ako kazda rehabilitácia.
Vymeniť lekára? Mozno aj to by tu pomohlo.