Eroticka masaz

Karlovic

Jednoznačně musím říct že tantru miluju, je to prostě bomba, jedna z nejlepších erotických masáží co jsem zažil a to jsem již zažil už opravdu hodně, jinak pokud by byl někdo z Prahy tak za mě top je tohle erotic-massage-praha.com

Tinuska65

Aneto, moc nesouhlasím, v Praze se da najít kvalita a to mluvím z vlastní zkušenosti jestli tantra tak jedine tady eroticmassagepraha.cz , ocenuji hlavne profesionalitu personalu.

Tinuska65

Aneto, moc nesouhlasím, v Praze se da najít kvalita a to mluvím z vlastní zkušenosti jestli tantra tak jedine tady eroticmassagepraha.cz , ocenuji hlavne profesionalitu personalu.

Elis42

Pokud k tomu člověk nemá opravdu velké zábrany, tak bych to rozhodně doporučila zkusit :) Co se zdravotní stránky týče, tak se krásně uvolníte, dobijete baterky a budete mít ještě nějakou dobu veselou náladu. ;-) Není to všelék, ale po dlouhém dnu v práci je to úžasný zážitek. Najděte si nějaký dobrý podnik (u nás v Praze třeba eroticmassagepraha.cz) a zkuste to. Nebudete litovat. ;-)

L.Borgia

masáž je jedným z najpríjemnejších a najprirodzenejších spôsobov telesného kontaktu medzi ľuďmi. Má schopnosť nás uvoľniť, upokojiť a odplaviť napätie a stres ...

pri masáži sa stávame autorom dotykov - našich dotykov pre druhého.

je to rituál, jemný a zmyselný, ktorý rozprúdi energiu a naplní celé telo vzrušením a nehou.
môžeme ju zahrnúť do milostného repertoáru, a vrcholom oslavy môže byť predĺžená masáž vagíny ...

Megatron

Ak myslis nieco ako tantru, tak je to super.. ale je to zbytocne drahe.
Nechat sa vymasirovat a vyhonit za vyse 100€ je blbost.

bol som raz a stacilo.