Ako riešit tažku zivotnú situaciu? Muž-alkoholik

Príspevok v téme: Ako riešit tažku zivotnú situaciu? Muž-alkoholik
Maryyyx

Dobrý den, mám muža strašného alkoholika,ktorý nikde nepracuje, z domu všetko predáva,strašne nadáva,rozbíja dvere,háda sa....Tak velmi by som chcela odíst niekam preč , do bytu,ale bojim sa velmi , či to finančne zvládnem. Dom , v ktorom spoločne byvame, je zatazený hypotekou.Mám ešte sedemnástrocnú dceru,ktora velmi trpi toutu situaciou. Ona ma stále nabáda , aby sme išli do bytu, vraj moje príjmy prepočítala a finančne by to malo stačiť, avšak ja sa veľmi bojím a pre tento môj strach z budúcnosti , som zastala na jednom bode a neviem sa pohnút. Dcéra zhána byt , no ja sa o to moc nestarám, i ked veľmi chcem odíst, no môj strach je priveľký. Ako by ste riešili takúto situaciu? Keby sme aj odišli do bytu, musela by som splácať polovicu z dlhu na dom, a veľmi sa bojím, že muž to splácať nebude. Toho domu je veľká škoda. Rozvod manžel odmieta, ja s ním však uz nemôžem byť. Tak čo robiť?

kabel

Rozvedu ta, aj ked s tym muz nesuhlasi, staci preukazat, ze je alkoholik, ktory nepracuje a este aj veci predava...ale odporucila by som ti urcite konzultaciu s pravnikom.