Povedal mi, že to nikdy nebudem vedieť.

Príspevok v téme: Povedal mi, že to nikdy nebudem vedieť.
asdfghjkl

Viem, že zrejme vyzniem ako nejaká malá školáčka, ale otázka znie- ako sa naučiť čo najlepšie ovládať umenie fajčiarske- resp. umenie spraviť dobrú fajku, inak než neustálym skúšaním? Neviem, či čakám odpovede na niečo takto hlúpe alebo sa chcem len vykecať. Asi to druhé, ale aj odpoveď by ma potešila. Môj priateľ mi totiž pred pár dňami surovo, bez toho aby sme sa hádali alebo doťahovali, šplechol do tváre že fajčiť neviem a ani to nikdy vedieť nebudem, ale že to nevadí, že jemu o to nejde a že normálne vie byť bez dobrej fajky. Zostala som v úplnom šoku, že skôr než som stihla niečo pvoedať, tak úplne zmenil tému a už sme sa k tomu nevrátili. Ale teraz ma to neuveriteľne žere. Nerozumiem tomu. Možno to bolo len zatemnením mozgu, ale vždy keď som mu to spravila ústami, tak ma po tom vychválil úplne do neba, že aké to bolo super, že som úžasná najlepšia a neviem čo, že prečo to nerobím aj každý deň. A teraz zrazu toto?! Stále nechápem. Je pravda, že nie som veľlmi skúsená čo sa týka orálneho sexu, nerada to robím, ale nikdy to an sebe nedám poznať a robila som to vždy len preto, že sa z toho strašne tešil. Ale teraz viete akú mám chuť žužlať jeho penis. Je totálne v mínuse, moje sebavedomie je tiež niekde pod čiarou a vôbec. On tiež nie je nejaký expert keď sa ma snaží uspokojiť, väčšinou sa mu to nepodarí, alebo mu musím radiť, ale nevmetiem mu do tváre, že zlato, ty sa to nikdy nenaučíš, si stratený prípad. Nie som tak netaktná a hlavne nestrácam nádej, že raz budem mať orgazmy každýkrát.
ach no nič, stále som podráždená a urazená, chcela by som um nejak dokázať, že to viem, prekvapiť ho, ale to chce len tréning, a ja nemám kde cvičiť. Stalo sa vám niečo podobné alebo tak?:(

laurora

Ahoj:)
No takze tvoj priatel bol urcite netaktny, ze ti to povedal takto rovno. Samozrejme, ze sa to da naucit, nie je to ziadna vrodena vlastnost, ze jedna zena vie spravit fajku, druha nie :D Podla mna ti to povedal len v hadke a nemyslel to uplne vazne. No mozno to vazne myslel a to v tom pripade, ze medzi vami nie je prilis velka chemia alebo ta priatel proste nedokaze poriadne vzrusit. A svoje nedostatky si vyvrsuje na tebe. Mozno vidi na tebe, ze nie si zo sexu nijak zvlast hotova a trapi ho to. Neviem. Ja som tiez mala vztah, kedy som nefajcila velmi rada, no teraz v tomto sucasnom, ma to ne neskutocne vzrusuje. Nielen preto ze to ma rad moj chlap, proste je to vzrusujuce aj pre mna. Ked to robis len uplne kvoli nemu, nie je to dobre. Musi sa to zacat pacit aj tebe. No viem, ze ak ti tvoj priatel bude opakovat ze to nevies, tak sa ti to nezapaci nikdy. Skus sa s nim o tom porozpravat a povedz mu, ze chces to vediet dokonalo! Tak ako aj on chce dokonalo vediet ako teba co najlepsie spravit. Dokonca aj pri sucasnom priatelovi sa mi to nezacalo pacit hned , ale asi az po roku vztahu. Sexualny zivot sa vzdy formuje, ked sa ludia vedia zladit, pridu nato co im robi najlepsie a hlavne ked obaja myslia na orgazmus toho druheho a nato ako spravit po tesenie tomu druhemu, nie sebe...