Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex

mnamka257

sex je krasny, pretoze spaja dve osoby, ktore sa maju radi tak blizko ako sa len da, je to jedna z najkrajsich veci na svete, samozrejme s niekym, ku komu citis lasku

trupkaa

Jane:
" Sex je vlastne na nič, celkom to ničí vzťahy podľa mňa, keď jeden podvedie druhého len preto, že má chuť a že je pre neho trošku príťažlivý. Príde mi ešte aj celkom ponižujúci. "

asi zla skusenost, ze?
Asi si zatiaľ nenašla toho pravého. Porozumieš tomu neskôr

Vemeno

Pre zeny je sex velmi dolezity. Jednak sa vsade v mediach odhaluju a minimalne pol zivota stravia tym, aby vyzerali sexy.

Sisi092

haha velmi sa mi páci táto tema...niekedy sa nad tým aj ja zammýšlam.. nemam nic proti sexu.. ale v skutku je celkom bezpredmetný lebo sluzi len na reprodukciu ... neviem a oralny a analny mi pride strašne ponižujuci ... a celkovo mi to už príde smiešne že kvôly par sekundám orgazmu sa namakaju aj polhodinku dvaja ktorý robia smiešne pohyby a tie zvuky a prepotene telá.. neviem ale ked mam pred menzesom a buria sa mi hormony tak vtedy mam nato iny pohlad vtedy by som sex brala...ale to su len hormony ...ale celkovo sex casom upadá, vztahu neprospieva je zdrojom nevery ... nespokojnosti so sebou, komplexov, hádok ..kadecoho..ale na druhej strane take krásne zmyselne milovanie plne lásky je krásne a uvolnujuce..

Jane_3sto18

Existuje skupina ľudí, ktorým sex vôbec nič nehovorí, nechcú ho a sú tak spokojní. Nie sú chorí, len nemajú potrebu tohto pudu.
Sex je vlastne na nič, celkom to ničí vzťahy podľa mňa, keď jeden podvedie druhého len preto, že má chuť a že je pre neho trošku príťažlivý. Príde mi ešte aj celkom ponižujúci.

dr.spicl

celé to je o biochémii mozgu, ako dlho sa ti udržia doležité látky v mozgu, čim kratkšie tým častejšie sa potreb uješ dobyt a opačne a taký to maju tažšie,su podráždený nervozny necitia sa dobre tak si ho vyhoni

Blondula

sex je u mna ceresnicka na torte co sa tyka mojho vnutorneho pokoja a rovnovahy a spokojnosti :D pri sexe sa zbavujem "negativnej" energie z tela a citim sa potom velmi prijemne :P

SonyY

sex je nato aby si zo svojim partnerom zažívala niečo nádherné a to je orgazmus. Skúšať rôzne polohy proste nie jednotvárnosť vo vzťahu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex - Fórum - ZDRAVIE.sk