Naučte ma zdravo jesť

Príspevok v téme: Naučte ma zdravo jesť
Patinka

Viem že je to blbé, ale naučte ma zdravo jesť.. Neviem čo je dobre a čo zlé, samozrejme že viem že sladkosti obsahuju veĺa tuku tak sa im vyhýbam..

Tužim po plochom brušku, ale všade sa píše že sa treba najprv zdravo stravovat a až tak pridu výsledky

A tu je u mňa chyba neviem aký to je dobrý jedálniček na celý deň a čo by som mala jesť.. Neviem čo obsahuje bielkoviny, sacharidy, tuky a tak..

Kto by mi vedel poradiť a pomôcť s tímto ?

PROSÍM NAJDITE SI CHVÍĽKU ČASU..

winki

A určite nezabúdaj aspon raz do týždňa na očistu....celý deň len čaj a zeleninové šťavy....je to fakt brutal povzbudenie pre organizmus.

winki

Šunky, salámy, slaniny....úplne vyradiť tiež. Je to humus umelý. Ak mäso tak len na prírodno, resp. dusené a ryby. A k tomu zelenina. Ja napríklad mám na obed buď mäso a šalát, alebo zemiaky a šatál, alebo ryža a šatát. A nie dokopy .

Baboo

jedz to, čo máš rada v primeraných porciách, len s väčším obsahom zeleniny a ovocia. pravidelne zaraď aj rybky. Cvičenie a pitný režim sú samozrejmosťou a budeš vyzerať fit. koláčiky, čokoládu atď občas treba, ale jedz ich príležitostne. :)

winki

Patina....strašne veľa výrobkov z múky a žiadna zelenina.

Chleba a výrobky z múky úplne eliminovať. Ja si napríklad domáce natierky dávam na papriku, žiaden chleba. Na večeru zeleninu v rôznych formácha, strúhanú, odšťavenú, šalát, dusenú. Treba aj vlákninu, lanove semienka, orechy, biely jogurt, acidko, čistá voda a čaje.

Patinka

na ranajky zvyčajne rožok so šunkou,
na desiatu škoricovu buchtu,
na obed čo je navarené,
na olovrant kedy čo (dnes banán) a
na večeru si dám rožok s mliekom

Neviem čo zdravé sa je.. a cvičim brušáky tu 30 dnovu výzvu a ešte niečo také ako aerobik..

Kabel, neviem čo si mám vyhľadat, a ked tak už si nejake témy tak sa mi nechce všetko čítat a ani tam niesu odpovede na to čo chce vediet ja