The secret skúsenosti, zážitky

Príspevok v téme: The secret skúsenosti, zážitky
radkovanikáá

ahojte. Ja som proste v nemom úžase s tích kníh. Mne veľmi pomohli keď som bola na tom veľmi zle. Som kresťanka a kniha the secret-zázrak v niektorých častiach znázorňuje MODLOSLUŽBU. Pretože tam písali : chodte si nájsť nie jaký kameň a každý večer si ho vezmite do ruky a s pomente si na to najkrajšie čo ste dneska zažili a povedzte tri krát ďakujem. Ja som namiesto kameňa vzala do ruky krížik a neďakovala som vesmíru ale bohu. Môj život sa zmenil aj keď ešte stále s chybami ale je lepší keď si uvedomím že každý deň je DAROM. Chcela som vedieť vaše skúsenosti ako vám táto kniha pomohla a tak. A prosím Vyhnite sa takým textom ako : je to blud s korím si slušne autori zarobili ĎAKUJEM :)

radkovanikáá

tak tak ako hovoríš každý zo berie inak. Ja som videla film the secret a aj mám knihu zázrak a isto si kúpim aj tajomstvo knihu a ostatné. 8no treba to opakovať kedže som bola na dovolenke a nemala som čas si to čítať a tesne pred dovolenkou som si to začala čítať neviem ako pokračovať bola som už v polke a teraz koniec .. neviem čo robiť. Pretože mi bolo trápne ked som na dovolenke si písať 10 vecí sa čo som vďačná ked som nemala ani čas ani chuť :)

_meno

Ahoj radkovanikáá

Kniha (film) Secret patri do oblasti osobnostneho rozvoja.
Obsahoval mnoho mudrych myslienok, bol jednoducho stravitelny a celkove prevedenie bolo vynikajuce - odporucam.

Prosim, ak sa najdu ludia ktorych film naplnil pozitivnou energiou a mate pocit ze sa Vam vytraca - tak ako kazdu cinnost v zivote ktora vam prinasa radost, treba aj osobnostny rozvoj opakovat. Preto hladajte a konzumujte nove zdroje.