Poranenie o hrdzavý kliniec

Príspevok v téme: Poranenie o hrdzavý kliniec
Mike43

Zdravím minulú sobotu som si do ruky pichol hrdzavý klinec do ľavej ruky nebolo to akosi moc hlboko ale krv bola nastriekal som si to so Septonexom a potom doma s liehom alebo peroxidom s vatovou tyčinkou nebolelo ma to žiadny zápal v pondelok mi u doktorky pichli tetanovku aj keď som bol naposledy očkovaný v 2005 a včera keď som išiel z práce domov a sedel som v autobuse mal som pichanie v strede hrudníka nič iné a keď som sa zabudil po nočnej tak vľavo pod rebrom cítim občas tlak a neviem či náhodou nemám otravu krvy z toho pichnutia ale rana sa pekne hojí žiadny zapál. Alebo tie moje ťažkosti sú neni aj z krivej chrbtice čo mám a v práci som sedel docela zhrbený a v autobuse tiež nesedím akosi vzpriamene a ešte že som bral antibiotiká medoclav čo mi dal ušný a ešte lieky na posilnenie imunity od imunologičky. Neviem či to stým súvisí ale docela ma to pichanie v strede hrude vystrašila a teraz keď som išiel do práce tak ma bolelo na hrudi a keď som sa vystrel tak to prestalo na chvíľu. Vďaka za radu ak niekto vie

NumLock

Minulú sobotu je dosť dávno na to, aby to len teraz začalo. Blesť v hrudi je bežne spôsobená držaním tela.

Mike43

No teraz to je problém som v práci len som chcel vedieť či má niekto skúsenosti lebo teraz ma nič nebolí ale ešte som zabudol pridať že ma zabolelo aj ľavé rameno

NumLock

_meno: si si istý, že môžeš odpovedať na takéto otázky?

Mike: spravil si správne opatrenia, otrava je skôr nepravdepodobná. Ale hádaj koho by si mal navštíviť?

_meno

Spytam sa mozno trochu lisiacky, ci chemikalia (neviem o aku sa jedna) sa v tvojom tele sprava tak, ze sposobuje "pichanie" v hrudniku.

Je mozne zo sucasnych podkladov a znalosti uzivatelov fora odpovedat na tvoju otazku?

[srandujem, navstiv kompetentnych doktorov]