skúšky v autoškole

Príspevok v téme: skúšky v autoškole
alena212

ahojte, už onedlho ma čakajú skúšky z autoškoly (B/ a som z toho už poriadne nervozna, a vôbec neviem, ako to zvládnem, už teraz pri pomyslení na to sa mi trasú ruky :D. Chcela som sa opýtať, že či po absolvovaní jednotlivých úloh (test, cvičisko, jazda/ sa podpisuje policajtovi na nejaký papier, ako to býva napriklad na jazdach s inštruktorom, alebo len ak to spravim, tak si to on poznačí a idem dalej?. Z toho policajta mám asi najväčší strach :D

lilyiankaa

povedia ti, či si prešla alebo nie .. ak áno, vodičák ti vystavia za pár dní .... pôjdeš sa len k policajtom dať odfotiť a nič iné robiť nemusíš ... oni ti pošlú sms (proste ako pri OP)

alena212

teraz je na skúškach aj cvičisko, ale mne išlo o to dozvedieť sa - ak absolvujem úspešne skúšku, či dostanem nejaký papier, s ktorým si môžem isť vybaviť vodičak, alebo ako to vlastne funguje?

lilyiankaa

ja neviem o tom, že by si policajt niečo značil, ja som mala len jazdu, asi 5 minútovu a žiadne cvičisko ani nič podobné, potom išla druhá baba a hneď na to nám povedal, že sme urobili ..to bolo celé