veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

Rokoko

alzbee - tiez nerozumiem tej jej vete, to vyzerá, že dobre zavidí prsatým zenam inak by tak neragovala

vsak ked mas béčko co sa rozculujes :) ja som byvala misska a modelka a pri 176 cm a 54 kg som vyzerala normalne, mas podvahu takze mala by si aj nieco zjest to uz nevyzera pekne 48 kg na taku vysku

lolalola

Ahojte, vopred sa ospravedlnujem,ale nechce sa mi to cele citat...Chcem len vediet, pomozu nejake tabletky na zvacsenie rps..mna by aj jedno cislo potesilo...
Prosim poradte mi.

ojka

fuha, to skôr vyzerá ako podváha,síce môže ísť len chudú postavu,ako ty spomínaš, modelka.Možno máš len výborným metabolizmus alebo to je genetickou vrodenosťou. V mnohých prípadoch však ide o podvýživu, tak pozor (: to bolo len tak na margo...
ale čo sa týka tej veľkosti tak podla mna, nech su už akékolvek, hlavne že su zdravé, tak si, dievčatá, vážme sami seba (: pokial nie su zdravotné problémy, tak budme radi, že je to tak ako to je.

lolly

Baby pocuvajte sem mam 17 a milujem sex doterz som bola dost nervozna stoo ze mam male prsia lebo vazim iba 48 miery mam ako modelka to nesrandujem viska 176 som vysoka a pekna baba nebudme o sebe klamatzijem v anglicku uz 8 rokov studujem atd nejde omna ale o prsia sa tu kazdy bavi no ja nosim 32 b takze ake su to v slovenskom cisle ale anglicke je 32 b som spokona uz snimy mam pekne prsia som sihla a mam dlhe vlasy az po zadok ale mam rada svoje prsia hoc nerastu az tak ,, bola som na slovensku 3 tzdne a jen tak som navstiila lekara on povedal ze vraj moje prsia nerastu lebo fajcim a pijem alkohol ze vraj to mi spomaluje rast tomu neverim budte radi ze mate cici bo nekore baby maju obrovske a nesu snimy spokojne a aj ked su nech idu do p... kaslite nane sme krasne samy sebou !!!!!!!!!!!!!

rado83

len to že dobre že cvičiš lebo vela mladych prirodzene štíhlich dievčat vôbec necvičí čo není dobre je to na nich vydno proste aj ked si chudá tak ked človek cviči je to vidno a čo sa tyka prs mne to nevadí aspon môžeš robiť športy čo ine baby nemôžu... a krasa človeka ide najme z vnútra

bibba

tak co vlastne xces? ako xces mat z NULIEK DVOJKY? ked nexces brat antikoncepciu, nexces jest mäso, nexces brat pripravky na zväcsenie objemu prsnikov, nexces mat silikony... podla mna nexces mat prsia. ale nic v zlom.