veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

jankaaaaaaaa

a ked sa tu zeny stazuju ze maju male prsia, tak im pisem radu, ze bud treba pribrat, zacat cvicit, alebo si dat spravit silikony. lebo to jedine ako takpomoze

jankaaaaaaaa

prsia rastu po 20tke. rast kosti sa zastavi skor, ale to neznamena ze aj prsia... prsia z hak nerastu, len sa naplnia vodou, alebo tukom, ked zena priberie. ako to tu bolo napisane..
lulu pises o veciach, o ktorych nemas takmer ziadne vedomosti..

maruska123

lulu lebo ten gynekolog mal pravdu..prsia kvoli hak nerastu, len sa naplnia vodou, ale to nie je rast..to je len zavodnenie

Lulu2011

gynekologovia toho nakecaju, kamaratku o ktorej som pisala, ze sa jej zvacsili po HAk o dve cisla presviedcal, ze to nie je mozne takze tak :)))

alebo ako ked som rodila tvrdil mojej spolurodiacej ked ochkala, ze to vas nemoze az tak boliet, no jasne, on to vie najlepsie :D

Lulu2011

tak mne nerastli uz po 20 same od seba, vyvoj sa ukoncil davnejsie, tak ako som prestala rast v 14, ale bola som uz vysoka, ako vravim hormonalne zmeny to posunu vpred, nepoznam v okoli zenu, ktorej by rastli pris po 18 ale zas na druhej strane poznam vela zien, ktorým prechod, ci tehotenstvo, alebo HAK prsia zvacsilo

janka - pribrat?len to nie, to sa neoplati si pobabrat postavu babam

jankaaaaaaaa

lulu: nie nemyslela som to ako vtip, povedal to gynekolog. aj mne sa po 20tke zvacisli aj moje mame.
ak mate male prisa, skuste pribrat, prsia sa zvacisa, alebo posilujte prsne svaly, aby sa zvacsili, tym sa zvacisa trochu aj celkovo prsia

modroočko

takze ak mam teraz skro ziadne pochybujem ze to bude dobre, mam rpboelm si kupit normalnu podprsenku take su male...a zasa tie od čínanov pre teenagerky s hellokitty no dakujem pekne !!!

Lulu2011

janka do 22 urcite nerastu, to si myslela ako vtip, ze ;)

ja som mala prsia velmi malinke tak jednotky, ked som otehotnela sa mi zvacsinili, teraz mam kosik B, niektore B su mi uz mensie, jedine hormonalne zmeny mozu prsia trochu zvacsit, kamaratke po HAK vzdy naratsu o 2 cisla, akonahle vysadi dostanu sa na povodnu velkost