veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

Lenka0022033

Mne sa smeje aj mama aj otec ze tam nic nemam,ze namam co dat do podprsenky,ze naco ju nosim-ale ved budem mat 15 rokov a velkost mojej podprdy je 80 B...aj vy si myslite ze Becka su male?Podla mna je B dost velke

monika21971

ahojte..mam podobny problem. Sice mam len 14 rokov ale oproti ostatnym dievcatam mam male prsia ... a neorvnomerne...ae citala som ze kazdej zene sa prsia vyrovnaju aj ked kazda zena ma nerovnomerne prsia ae nie je to vidiet...citim ze mi prsia rastu, bolia ma a svrbia...sice trapilo ma to velmi ze nemam ziadne prsia, ale prsia nie su vsetko a plastika??? nikdy..baby plastiku is nedavajte, ptm su z toho len samee problemy!! a tie liek bylinky ci masticky - nikdy neskusajte, je ot len podfuk ako oklamat trapiacich sa ludi a osklbat ich o peniaze...citala som aj zee prsia rastu aj po osemnaste aj do 25 rokov..takze nemajte strach a existuje aj antikoncepcia aebo po porode je mozne ze sa vam prsia zväcsia....zatial len tolko..aoojky :D

Milé dámy

Miôé dámy, sťažujete sa, že máte malé prsia? Nič to, máme riešenie! Je tu nový leknínový krém od Nivea! Blá-blá-blá... toto sú hovadiny. Lieky a ani žiadne krémiky nepomáhajú. Prešla som takto mnoho stránokô Síce mám len 15, jedno prso menšie ako druhé, ale veľkosť A je mi dobrá. Dokonca mi sadnú niektoré 70B. Ale len máloktoré. Musia byť vystužené, totiž... . Stále sa všetky dievčatá a ženy na rôznych weboch sťažovali, že majú malé prsia, alebo podľa nich žiadne. Nuž ale, mýlia sa. Síce nosia podprsenky, ale stále im je málo. A v tomto je háčik. Nedávno som sa dočítala jedného výroku: "Pokiaľ máte na podprsenku, prsia nie sú v žiadnom prípade malé."
A je to pravda. Uvedomme si, že malé prsia sú čučoriedky na "prkínku" (ako to hovorila tá pani vo videu). Nosíte podprsenky, ktoré sú vám dobré? V tom prípade nemáte malé prsia... a to je pravda. ;-)
Mimochodom, aj nejaký ti chalani sa odvážili napísať komentár, a všetci hovorili o tom, že malé prsia im absolútne nevadia. :-)
Je lepšie, keď sa pri prvom pohľade pozrie do očí, a nie do výstrihu plného obrovských pŕs... čo by toto bolo...? :D

jankaaaaaaaaa

ale sak vidis ze jej ta podprsenka co jej vybrala ona sedi, takze asi natom nieco bude. mozno si ty vyberas zle cislo ako vacisna zien ze vraj

silviklh

ak podla tej pani,co tvrdi,ze ta blondina ma STVORKY,tak ja mam sestky az sedmicky....aj ked nie svoje,ale krasne...
akoze to dievca nemoze mat stvorky...ja mam podpiry 70D a mam OMNOHO vacsie prsia

talentmania

Nevies presne kde v Prahe a ako sa vola obchod.A v BA taka nieje?xi xi.Ja robim v centre ale tak taku som este nenasla ja mam skor smolu ze aj v triumfe este aj oci prevracia no skoda reci

jankaaaaaaaaa

v prahe :D ale take tety su vacsinou vo vsetkych tych drahsich znackovych obchodoch so spodnou bieliznou. napr. v KE v optime v Triumph obchode je presne taka predavacka :D