veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

diva

ja mam tiez male prsia,mavala som komlexy,ale som aj tak sexi a moj manzel by ma s velkymi nechcel,kamosky maju velke,ale ked daju dole podprsenku tak hotova katastrofa,male prsia su velmi sexi pre muzov,myslim,

keli

Ja mam tiež problem sprsiami.Mam male prsia a široke boky a medzi prsiami a bokmi mam rozdiel 8 cm.Mna to trapi.Pripadam si ako mutant.Prsia mam 85 a boky 93 a som vysokej postavy.Neviem ake čislo ma 85,ale na moju postavu je to male a niekedy ich nevidno.

superka15

MAM 15 ROKOV A SKORO ZIADNE PRSIA!!KAMOSKY AJ OVELA MLADSIE AKO JA MAJU OVELA VACSIE PRSIA!!CO MAM ROBIT??SURNE!

pišta

Zrejme máš dôvody, aby si bola vegetariánka. Ale pokiaľ si sa rozhodla, že budeš chudá, je asi nemožné za tohoto stavu zmeniť stavu bez celkovej úpravy hmotnosti.
Si žena, neboj sa trošku zaokrúhliť : )

Toto sú prírodné látky, ktoré podporujú nenásilným spôsobom produkciu hormónov:
Fytogeníny– vo všeobecnosti vyrovnávajú pomer medzi etrogénom a progesterónom, druhým najdôležitejším pohlavným hormónom ženy. Nájdeš ich najmä sójových bôboch (tofu, sójové mlieko...) a fazuli. Na tvorbu ženských pohlavných hormónov tiež dobre vplývajú mexické sladké zemiaky.
...
Ak si náhodou trošku prísnejšia na seba, trošku povoľ "opraty". To má príroda v nás rada...:-))

pišta

Ahoj. Keďže si myslím, že toto je skôr tak trochu „filozoficko-prírodná“ otázka, dovoľ mi poslať niekoľko názorov:
- Vo všeobecnosti je prirodzené byť nie veľmi chudý a nie veľmi okrúhly.
- Hormonálne prostredie ženy je od prírody nastavené tak, aby sa svojou stavbou tela vyvíjali ako budúce matky
- Preto širšie boky, väčšie tukové vankúšiky malo lepšie chrániť telo ženy pred úrazom ako aj vytvoriť zásoby energie pre stav „núdze“.
- Ak chýbajú oválnejšie tvary, je len niekoľko možností:
o ide o negatívny energetickú bilanciu, väčší výdaj ako príjem
o všeobecne málo estrogénu, hlavného ženského hormónu. Tento hormón trochu spomaľuje metabolizmus. Potom aj ptrava sa úplne nerozloží úplne a ukladá sa trochu viac tuku. Estrogén tiež „rozhoduje“, kde sa tuk ukladá
o chýbajú určité zložky potravy (nielen také, ktoré sú energeticky potrebné pre oválnejšie tvary, ale môžu to byť zložky, z ktorých sa tvoria hormóny. Všeobecne sú to bielkoviny, )
o nadmerný stres
o zhoršené vstrebávanie potravy
o endokrinné ochorenie.

anjika

No...tak budem na ten zázrak čakať. A zatiaľ budem o ženských tvaroch len snívať. Ozaj a neviete, či nepomáhajú nejaKé potraviny? Napríklad kukurica, pohánka atď...