veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

breke

noo ja to tu citam a nemyslim si ze by ste sa mali traoyt s velkostou prs . nikdy nebudete spokojne s prsami .. ja mam 16 rokou a nosim uz skoro 2 a aj ja by som chcela este vecsie ...

- mira

Nie z tvarohu, skôr z prírodných olejov, ktoré obsahujú E vitamín. Má vplyv na rozvoj druhotných pohlavných znakov.
Nepredávkujte sa umelým ! Môže spôsobiť poruchu koncentrácie a zníženie schopnosti reálneho a logického vnímania.

wonderbra

buď rada, že máš peknú postavu a prsia nerieš:)
jedna známa mi povedala, že vraj prsia rastú z tvarohu. neviem čo je na tom pravdy, možno aj áno, keďže tvaroh obsahuje tuk:D môžeš vyskúšať

matamata

ashley nie nie je to vada..proste tvoje telo je take..zmier sa s tym alebo si zaplat plastiku..na taketo veci nic nepomaha, ziadne kremy ani gely a uz vobec nie tabletky, ani to neskusaj, vyhodene peniaze

Ashley4444

Ahojte mam 19 rokov a mam velmi male prsia niesu mi dobre skoro ziadne podprsenky len lambady a nemam ani zvacsene bradavky...nieje to nejaka vada alebo tak???