Chronická únava

Ivka 1

Lorie aj Sára mám veľmi dobré skúsenosti s produktami na prírodnej báze.Dodajú energiu aj vtedy,ak sa jedná o stav vyhorenia organizmu.

lorrie

Mala som brutálne ťažké obdobie, otec ochorel, bolo to hrozne stresujúce, celé noci sme nespali, do toho som mala štátnice, asi je to následok toho, plus z časti je to organicky podložené, ale nikto s tým nevie nič robiť. Mala som aj panické stavy, tak beriem antidepresíva, všetko prešlo, resp. sa upravilo okrem tej únavy - že je to možno aj pozostatok z tých stavov, ale nechce mi zvyšovať dávku, že som mladá

sára

už nekojím malá má 2 roky, ten úbytok energie je veľký. musím mať oči všade aby som ju ustriehla. Lorrie, a čo ty? kam sa podela tvoja energia, nevysáva ťa práca alebo súkromný život.

samko r.

Ozaj Sárinka, píšeš že máš malé dieťa, určite ho kojíš a vtedy je veľmi veľký úbytok energie a vitamínov z tela. Tak jedz veľa ovocia, zeleniny ak môžeš tak aj mlieko a ten multivitamín.

sára

s tými stromami to funguje to používam dosť často, dík, a slniečko milujem už aby svietilo celé dni budem sa na záhrade opalovať a liečiť

samko r.

Ale ten multivitamín užívaj. Teraz sú aj lacnešie. Prv bol len Centrum a Spektrum a tuším Calibrum, tie boli drahšie, ale videl som aj lacnejší, tuším Quantum.

samko r.

To nemôžeš. Ale skúste niekam vypadnúť napríklad na chatu na hory. Choď a opri sa o listnatý strom a predstavuj si, ako z neho prúdi sila do teba. Objím ho /strom/ oboma rukami a prežívaj to. Neviem ako je to možné, ale pomáha to. Tu sa hovorí niečo o energiách zeme....

sára

krv mi brali ale všetko bolo v poriadku. Anemická určite nie som len som strašne vyčerpaná z každodenného stereotypu, takže by mi asi pomohle najskôr tá zmena lenže ako mám odísť, keď mám malé dieťa a rodinu, nemôzem nechať muža samého či áno?