Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako vysvetlit chlapovi ze sa pred nim hanbim vyzliect...

prezyvko

mal som na mysli to aby si nezačal myslieť že sa ti nepáči, že sa s ním hráš alebo podobne. proste ak sa mu očividne v niečom vyhýbaš, tak by mohol začať byť neistý. preto by si sa s ním mala rozprávať, nieje to predsa žiadna katastrofa.

poradit

Raz mi bolo vycitane, ze si nikoho nenecham pripustit k telu, ze to moze byt aj na skodu. A uz tomu chapem. Skratka neviem prebit ten pocit vo mne, viem ze nam bude dobre, ale to iba chivlku, nasledne sa zlozim s toho, ze som sa vyzliekla.
Praveze mam pocit, ze to nie je len o tom pude, lenze v tej chvili to presne o TOM pude je.
Uz som rozmyslala ze nieco asi nie je v poriadku so mnou.
A s tou nahotou sme to uz skusali, priatel bol nahy, nevadilo mi to, nemam s tym problem, problem mam jedine zo sebou.

odpovedam

nemas problem so sebavedomim? sexualne spravanie je pudove, neda sa naucit, take veci by mali ist same. pises, o situacii, ked tvoj priatel mysli len na to jedno... prekaza ti jeho nabudenost? bojis sa, ze to nie je laska, ale pud? analyzuj svoje pocity, inak nebudes poznat riesenie. ved skuste byt nahi po tme... uvidis, ci to bude lepsie alebo nie...

poradit

Tak ak mam byt konkretna, moje nahe telo od krku dole :-D
Fakt to neviem opisat. Presne ten pocit,ze ma videl nahu.
A ze v tej chvili mysli len na to jedno. A ze ani neviem, co to v podstate je, alebo AKO mysli.
Neviem ako sa mam spravat ked som naha, je to strasne osobne.

odpovedam

musi byt nieco, coho sa hanbis. Co konkretne nechces, aby tvoj priatel videl? ako pisem, nemusite byt vo svetle..

poradit

prezyvko samozrejme, aj som mu to tak povedala, presne ako hovoris. :-) Len nechcem aby si mylne myslel, ze za to moze on.
Ake scenare myslis?

tyrkys

tiez som mal hanblive dievca, pol roka som cakal, bol som mily, dievcatu vsak udy zachutili az moc a dnes uz ma povest stetky, ale skutocne hanblive dievca by som rad poznal, ak taka ozaj si ak je ten chalan normalny tak mu to povedz a nerobte z toho vedu

poradit

Neviem kedy sa zacala tato moja extremna hanblivost. Urcite cez pubertu, ale neviem o nejakom dovode. Je pravda ze sa nerada pohybujem medzi ludmi, ked ich je vela. Som nespolocenska. ale ze by to tak ovplynilo...
Viac to skor ovplyvnili tie "predosle" vztahy, ktore rychlo skoncili, este predtym ako zacali. Som si tak "zaskatulkovala" vsetkych muzov.
Nie, ja som mu to vsetko povedala, ked sa ma snazil vyzliect, uz sa teda nesnazi, a ked aj hej, tak ho zastavim. Ale to fakt len obcasne.

prezyvko

"Ako vysvetlit chapovi...". skús mu to vysvetliť tak isto ako by si to vravela žene. napríklad vetou: "Som hanblivá.". predpokladám že ste z rovnakej planéty, možno že aj krajiny, tak by tomu mohol porozumieť.
nerobím si srandu, len povedať to priamo bez obalu je podľa mňa najlepšia voľba. možno ti práve on dodá viac odvahy ako 1000 cudzích ľudí na fóre. a pokiaľ na to ešte nemáš žalúdok, tak sa do toho nenúť. každopádne by si mu niečo mala povedať, nech si nezačne domýšľať kadejaké scenáre.

phoenix

A prečo sa hanbis ? Máš na to dôvod? Alebo psychicky blok z detstva? Od rodičov? Frajer ťa nevyzlieka ? Ak ano, pokiaľ najviac ?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako vysvetlit chlapovi ze sa pred nim hanbim vyzliect... - Fórum - ZDRAVIE.sk