Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

byvali kamarati?

Príspevok v téme: byvali kamarati?
jarmar

ahojte, pokusim sa v kratkosti sformulovat moj problem, pochadzam z mensieho mesta, mam tu znamych a partiu ludi ktorych som mohol nazvat kamaratmi, prezili sme spolu nejake tie roky, vikendove akcie atd., ale po skole som sa rozhodol odist do ba, kvoli lepsim moznostiam s pracou, po case som ale zistil ze z tej partie akosi vypadavam, oni vsetci robia a ziju v tom nasom meste a okoli, zacali mi akosi davat najavo, ze ja som zrazu nejaky namysleny blavak, ano spomenul som nieco v zmysle ze nehodlam muklovat za 300 eur ked mam naviac, prve mesiace ked som tam siel, ma aj volavali von, ale musel som ich ´odpinkavat´ pretoze som mal vela zaucania v robote a venovat sa tomu aj vo volnom case a ano chcel som sa spoznat aj s kolegami a novymi ludmi, po case ked uz som bol zabehnuty, ma nevolali, resp. mi povedali ze sa nikam nejde, pricom viem ze boli na akcii, a ked som s nimi aj siel von, sa chovali stylom bud rad ze si s nami vobec mohol ist, viem ze to pisem dost pubertiacky i ked mam uz po 25tke, ale tak z toho co som napisal myslite ze sa chovaju korektne ? diky za nazory

Bajaja525

moze to byt dlhsim odlucenim, zavistou ze si uspesnejsi alebo odvaznejsi.

vacsinou to ale byva tak ze ked sa dlhsie odlucis uz sa tazko zapada naspat do party, zalezi ako s nimi udrziavas vztah ked si prec

TinaM

malo priatelstiev z detstva a puberty prezije, aj ked ludia dospeju, maju pracu, dokonca rodinu. Tvoji "kamosi" maju asi vela casu, ktory travia spolu. Ty si uz niekde inde. Ano, zamrzi to, nepoznate sa predsa jeden piatok. Ale urcite mas aj nejakych kamosov v BA. Posuvaj sa dalej.

miauu

inak toto nechapem absolutne preco sa furt nadava na bratislavcanov ze sme namysleni a neviem aki a skupinkujeme sa a kraviny ked to vsetci z "inych miest" sa začinaju skupinkovat ... divne??