Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam frajerku a ma 16 rokov

lilyianka

v 16tich sa po dvoch mesiacoch posunúť k sexu, ach jaj bože môj ... to, že ju máš strašne rád ti nikto neberie, ale až tak zúfalo by som sa na tvojom mieste do toho neponáhľala ... vám sa len riadne búria hormóny, nič viac ... ale je to vaša vec ..samozrejme nezabudni použiť ochranu....

chalice

Daj pozor, aby si neskoncil pod vlakom ako jeden co mu frajerka otehotnela v takom veku jak vy dvaja. :D
A nazyvat 16 rocnu soplu zenou mozes len jej vyvinutym telom, ale nie psychikou. Myslenim a spravanim ste stale este len decka a nie dospely, tak s tym sexom pockaj. Aj tak ti ide len o uspokojenie svojej nadrzanosti, zbytocne budes tvrdit nieco ine.

maurice

posunul si sa po 2 mesiacoch chodenia až do štádia, že by si s ňou chcel prežiť celý život alebo že by si prijal úlohu otca, ak by pri tom pohlavnom styku náhodou otehotnela?

ak sa chceš len zabaviť, vyskúšať niečo nové, byť in a zapadnúť medzi rovestníkov, ak si tým chceš zvýšiť sebavedomie, ak nechceš pritom vyzerať ako debil - tak vôbec nie si pripravený sa s niekým milovať, lebo myslíš len na seba a svoj prospech a nie na jej. Lebo milovať sa s niekým znamená povedať - som navždy tvoj, preberám zodpovednosť za teba, chcem sa o teba starať a nikdy ťa neopustím. V 16. rokoch po dvoch mesiacoch chodenia - ak by si toto bol svojej frajerke schopný povedať a myslel to naozaj vážne, tak klobúk dole pred tvojou láskou, zrelosťou a zodpovednosťou (inak také vyznanie je vyznaním manželského sľubu). Ak to však robíš pre svoj úžitok, len ju využiješ - s jej súhlasom. Ona bude vo vzťahu k tebe na tom asi podobne. Celé zle.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam frajerku a ma 16 rokov - Fórum - ZDRAVIE.sk