Averzia

ouii..

a mozno nemam pravdu, ale trosku mam pocit, ako keby si mala za sebou nejake blbe skusenosti, pre ktore sa ti to fyzicno tak bridi. v beznom zivote clovek nepotrebuje prezivat silne emocie stale, pokial ich nema deficit a aj o tom je taky partnersky sex. o fyzickej blizkosti, radosti zo vzajomneho potesenia a zvadzania a nie vzdy nutne o buracajucich citoch, tak ako pri milovani.

a ad experimenty ako take - no preto, ze cloveka sex bavi, prinasa mu prijemne pocity a spestruje si ho tym, co ho vzrusuje a je oboma stranami akceptovatelne

ouii..

Averzia, kazdy clovek je inak prirodzene "sexualny". Pre niekoho nie je sex ako taky pritazlivy, viac si vychutnava tu citovu stranku veci, niekoho nemusi bavit vobec, city necity a niekoho bavi velmi. to, ako clovek vnima sex vo vztahu uz zalezi na jeho emocnej vyspelosti, pokia je to raz osobnost plytka, bez hlbsich pohnutok, tak experimenty neexperimenty, hlboky hodnotny vztah vytvori tazko. naopak, clovek, ktory je citlivy, empaticky a dokaze respektovat druhych, moze mat harmonicky vztah plny respektu a lasky a popri sado maso prezivat aj romanticke milovanie zalozene vyslovene na citoch. proste, sex je pre niekoho zabava a vzruso a to sa nutne nevylucuje s laskou a uctou k tomu druhemu cloveku. to je potom o spolocnom porozumeni a akceptacii hranic tej druhej osoby. vztah, kde sa silou mocou nutia do experimentov a ked nie su, hladaju inde, podla mna nepada na sexe ako takom, ale na neschopnosti hlbokych citov voci druhemu.

doubledog

ja som celkom experimentalne zalozeny, a skusal som aj veci, ktore som nemusel.
takze aj ciastocne chapem, co chces povedat.

ale zas, dobra trtkacka sa s laskou nevylucuje.

je to ako lyzovanie :)
tiez casom prejdes z somarskej luky na strmsie svahy.
a pozitok z lyzovania sa ti zvysuje.

Averzia

Ale ved si robte čo len chcete, ja som si vyjadrila svoj nazor ktory pocitujem uz dlhsiu chvilku. Ved ja nevravim ze moj nazor je "dobry" a vas "zly". Len skratka pre mna tieto veci nie.

Prezyvka55

Mohli by ste vymenovat tie dostojne a nestojne veci v style napriklad dostojne misionar nedostojne oral.
Nech viem naco som. Dakujem

pandorica

Vyznelo to tak.A ja som tiež nevyskúšala všetko (koment20.05), ale trocha hravosti nezaškodí.Možno si to ani nevyskúšala, a zbytočne máš z toho všetkého stres.A láska má byť aj o dávaní seba samého tomu koho milujeme, nie?Takže z lásky by si sa mala obetovať a aspoň niečo vyskúšať a neodsudzovať predčasne.A ktovie, možno sa ti to nakoniec aj zapáči.Nehovoríme samozrejme o sadomaso praktikách a podobných...