Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dôvod na rozchod? Neviem...

Príspevok v téme: Dôvod na rozchod? Neviem...
Salamandra

Ahojte. Chcem sa poradiť..
Mam vztah asi tri roky..a mam taky problem ktory mi zacina nejako vadiť... som dynamickejšej, živšej povahy ako priatel..

Máte niečo podobne zažite?? Je to časom horšie pre ,,neposedu" ?? alebo da sa to korigovať?

Nejako si to všímam až posledne..ja neviem..skratka je to asi tym casom už a ze padli ružove okuliare...ale pomali mi už zacinaju vadit aj tie jeho ,,spomalene" reakcie....

Ja som taka ze sa velmi tesim aj z mala..doslova detsky radostna.. tesim sa ked podrzim babke dvere ,.. urobi mi radosť slnko...pohlad na hory... on je iny...ma umierlivejšie reakcie..chovanie...a mne to ako keby bralo energiu...ta ,,pomalosť,, kludnosť ,,neživosť,,...

dakujem

Elanor44

A navyše ak mu anvrhneš, že sa zmeň trochu koli men tak just sa ešte nezmení ani vobec. Motivuj ho niečím aby sa tešil aj on!

Elanor44

Určite to nieje dovod na rozchod! nemožeš predsa zavrhnúť 3jročný vzťah pr etakúto hluposť. Ja som tež bláznivá, frajer tichší, ale doplňame sa! V dnešnej dobe sa každý sťažuje , nže je ťažké naájsť chlapa ale čudujeme sa? ve%ď ke´d sa každý rozcháadza pre takéto blbosti...

elusqa

Skús sa s ním najprv pozhovárať o tom, či by nebol ochotný sa kvôli tebe aspoň štipku zmeniť a ak nie tak ti neviem poradiť. Viem som možno naivná s tým rozhovorom, ale niekedy aj to pomáha. Ver mi :D.
Síce mňa by bavilo keby bol chlapec pomalší... kľudnejší ako ja :D aspoň by sme neboli ako dvaja trafeni ľudia :D možno časom zistíš, že sa máte radi až moc a rozdieli v povahových črtách pre vás nebudú dôležité :D

jugasss_syr

toto snad nemyslis vazne,ze po takej dlhej dobe vo vztahu rozmyslas nad takymi vecami...toto je problem dnesnej doby ze ludia namiesto toho aby vztahy zachranovali a snazili sa ich zlepsit si ich nicia pre uplne irelevantne dovody a pritom zabudaju na vsetko spoločne prezite..moja priatelka je tiez v niektorych veciach odlisna, tiez je zivsia a akcnejsia nez ja,ale ani jedneho z nas by nenapadlo to vobec riesit ako nejaky vazny problem nie to este rozmyslat kvoli tomu nad rozchodom preboha...oplati sa ti zahadzovat za krk vsetky pekne prezite chvile, vsetko to krasne kvoli takej hovadine?? stoji ti zato budovat to co mas vybudovane s nim nanovo s niekym inym? lenze co ked pri novom uz nebudes riesit problem takeho charakteru ale napr. to ze ti je pravidelne neverny? rob ako uznas za vhodne, avsak podla mojho nazoru je chyba hlavne v tebe uz len preto ze si hladas dovody na rozchod.. bud ho dostatocne nemilujes alebo si nebola pred tymto vztahom dostatocne vyburena..alebo mate zo seba mozno len chvilkovu ponorku..nerozumiem ťa.

Salamandra

ako mne sa tiez nechce do tej roboty... aj nocne mavam a tak.. ale nepotrebujem si ťažkať a ochkať... proste sa vychystam.a neriešim to...praca ma živy...tak aj tak nemam na vyber.

Salamandra

joj zle som to vysvetlila :D

ono mi sme obaja vybusny, hadame sa .. kricime na seba....v tom je živy až až...

ja som to fakt myslela v tých reakciach...celkovo v bytí, fungovani...že pokial ho nieco vyslovene ze nenadchne.. tak sa nevie potesiť aj z mala... a pride mi taky apaticky... a ked nieco do roboty, tak len stresuje a somre... to ked budu deti a vacsie problemy...tak si fakt neviem predstavit,,,

pokusala som sa komunikovat..ale skoncilo to hadkou...

emalea1111

Presne tak...ja to mám overené...ten môj je presne taký istý /a ešte k tomu znamenie váhy!!/ a nevymenila by som ho ani za nič, jeho kľudná povaha
sa mi najlepšie osvedčila pri výchove
malých detí: keď ja už pením a zúrim on to s láskou a rozvahou vždy ustane!!

GoFruit

presne chlapi nedavaju svoje emocie tak najavo, to ale neznamena, ze sa netesia. Ved si s nim pohovor, ak ta to tak trapi.

kabel

ved on sa mozno tiez uprimne tesi z rovnakych veci ako ty, len to nedava svetu najavo tak demonstrativne ako ty

toto povazujes za dovod na rozchod??!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dôvod na rozchod? Neviem... - Fórum - ZDRAVIE.sk