Partner sa mi vôbec nevenuje!

Príspevok v téme: Partner sa mi vôbec nevenuje!
katrin11

Som s ním skoro 3 roky, stále je v práci,keď pride domov zapne si notebook a pozera tenis alebo hraje hry čo je podľa mňa privitívne sa hrať každý deň pre 33 ročneho chlapa, netrva to dlho, ale vôbec sa mi to nepáči,som z toho na nervy, včera som sa s nim rozpravala,ale šak len na chvíľu si zahrá, a bol tam do 2hej!... čo mam s tym robiť...?

Prezývka55

tiez som asi za ten kompromis, pre neho je mozno hranie hier to iste ako pre teba komunikacia a prechadzky takze 50/50 by bolo dobre riesenie, samozrejme aj ty sa musis premoct a tie hry hrat ked on sa premoze a pojde niekam von aj napriek tomu ze ktomu vztah nema

katrin11

A ty si akože čo??? Debil/ka? Nerada nadavam, ale takýto príspevok si strč vieš kam! Ja potrebujem KOMUNIKOVAŤ, spoznávať nové veci, ísť niekam na prechadzku atď, a viac tu radšej ani prispievať nebudem.

drspicli

a čo má preboha robit????????????????ved aj ty si hraj nejaku hru,alebo by som navrhla ak máš notebook hrajte ju ako dvaja hráči.ja neznášma ženy čo furd ich treba obskakovat a schvalovat aké su užasne a čo má robit tak nu povedz ked chceš sexovat

Prezývka55

Nikinka234 :D hej vidim ako ho to straaaaaaaaaaaasne vzrusuje :D normalne horii za tebou len jaksi tie hry ho vzrusuju asi viac :D
nemam priatelku ja mam manzelku :)
a hry zahrame spolu v sexe nam to klape super a nemusi sa predomnou promonadovat, ja sa viem odlepsit od monitora aj sam, ale napriklad ked vysla hra diablo 3 tak sme obaja zaspali do prace co sme do rana hrali :D

Nikinka234

Prezyvka, vies co....ked su hry podla teba take uzasne, tak rozpravanie sa a travenie casu spolu, vytvara vo vztahu dobre ovzdusie, podporuje celkovy vyvoj vztahu a trenuje ho na dalsie spoluzitie....
Mas ty vobec priatelku? keby si ju vidal dva krat v tyzdni na par hodin, tak by si radsej ten cas presedel pri PC ako s nou? A mna vobec nezaujima co si ty myslis o opatkoch!!!!! S tebou nechodim, ty si mi ukradnuty... Moj chlap ich miluje a vzrusuju ho. Len pri tom nesmie sediet za PC, vtedy ho nezaujima nic.....

soffa

vykasli sa na neho.nestojim mu za to!moja kamoska si tak zobrala muza s ktorym chodila 10 rokov,a uz mal s tym problem,a miesto toho aby si nasiel lepsiu pracu(kamoska sa chysta na matersku)tak vysedava pri pocitaci.a mozno sa bude rozvadzat...

Prezývka55

Nikinka234 to nie su primitivne hry, to posilnuje reflexi, taktiku, teamovu hru a podobne.

Tak tie opatky to by nezaujalo ani mna :D Nemusim velmi zeny na opatkoch.

No tak ku nemu nechod, spytaj sa ho ze ci chce cez vykend hrat a ked povie ze hej tak k nemu nechod.