Partner sa mi vôbec nevenuje!

Príspevok v téme: Partner sa mi vôbec nevenuje!
katrin11

Som s ním skoro 3 roky, stále je v práci,keď pride domov zapne si notebook a pozera tenis alebo hraje hry čo je podľa mňa privitívne sa hrať každý deň pre 33 ročneho chlapa, netrva to dlho, ale vôbec sa mi to nepáči,som z toho na nervy, včera som sa s nim rozpravala,ale šak len na chvíľu si zahrá, a bol tam do 2hej!... čo mam s tym robiť...?

Nikinka234

No ja robim v skole na booku od rana do vecera a posledne co chcem je, aby som si nosila book este aj k nemu na tie dva dni. A uz vobec aby som hrala primitivne hry. To je to najposlednejsie. Mozem vymyslat co chcem, aj sa mu polonaha v opatkoch predvadzat popred oci, prosto ked sa potrebuje odreagovat, jednoducho ho od pc nikto nedostane....

Prezývka55

Nikinka234 mozes si doniest notebook a hrat s nim spolu hry alebo mu vymysli nieco zaujimave ako ho od toho odputat.

Nikinka234

Prezyvka, ja mam milion konickov, milion aktivit...ale ked pridem po tyzdni konecne domov za priatelom, tak jedine co by som si priala je, aby sa so mnou aspon zvital medzi dverami a nie mi len od PC povedal suche "cau".....A potom aby si ma nevsimol 4 hodiny, nereagoval na otazky, len zabijal zombikov, ako prepac, ale takto ma pokracovat nas vztah? Ked sa vzdy stretneme na dva dni v tyzdni, tak stravime tie dva dni tym, ze on sa bude cely cas hrat a ja pri nom sediet? Tu nejde o to, ze by som nemala co robit, alebo ze nemam vlastne aktivity. Ale ked uz konecne pridem za nim a mam na neho len dva dni v tyzdni, tak sa snazim si to s nim uzit....kebyze sme boli spolu kazdy den, tak mi to nevadi, ale my nebyvame casto spolu....A nie sme ani manzelia po 30 rokoch, ze si nemame co povedat....

Prezývka55

phoenix co by nebol ja si pri pc dobre oddychnem, poznam ludi co cely vecer presedia pred tv alebo pri knizke a tiez to volaju relax, relax je to co ta bavi, pre dakoho nie je relax ist sadnut do krcmi po praci alebo niekam von napriklad aj pre mna, radsej si hodim slofika po robote ako keby som sa mal trieskat niekde na ulicu.

Nikinka234

no....toto mam doma aj ja..S tym rozdielom, ze priatel momentalne nepracuje (z coho je v depresii) a ma 25 rokov. VZdy ked sme u nas, tak sa snazim robit mu "program". Ideme na vylet, navstivit rodinu, spolocne pecieme a varime (lebo to so mnou robi rad), grilujeme, opekame, kade co...Ked sme u nich, len sedim na posteli a cakam, kedy sa pan velkomozny dohra daku stupidnu hru na pc. A potom sa zdvihne a chce odo mna, aby som bola aktivna a sla sa s nim prejst niekam do mesta. Vtedy som znechutena a nastvana na neho a len sa hadame...Boli ma to, ze to tak je. Kedysi ked som prisla zo skoly (studujem daleko), tak si ku mne sadol a pokecali sme o celom tyzdni. Teraz pridem, on za pc, ja si sadnem na postel a nic....nevenuje sa mi, nevsima si ma, nezaujima sa o mna, radsej si chatuje na pokeci s kamoskami...ale mna sa neopyta ako sa mam, co mam nove. A ked sa ho pytam PRECO to tak je, tak mi povie, ze preto, lebo som stale nastvana na neho. No ale povedzte, to mam z takeho vztahu jasat? Lenze to ide stale dokolecka. On sa mi nevenuje, lebo ja som nahnevana na neho, a ja sa hnevam, lebo sa mi neveuje....

lilyiankaa

ja len na margo toho, že ktorý chlap reaguje na urazenú ženskú ..napr. ten môj ...
katrin, nuž keď ťa už takto ignoruje, asi to nebude mať dlhú budúcnosť, vidno, že teba ten vzťah asi nebaví a podľa mňa ani jeho nie ... ale tiež môže byť pravda, že je narobený z práce a potrebuje vypnúť, aj keď zase každý deň???? a takto????

0vecka

Mne to pride aj normalne ak ma nejaku stresujucu pracu. Proste potrebuje vypnut. Najme ak je clovek dlhodobo v strese tak ani moc nevie spat niekedy sa v noci zobudi a stale mysli na nedoriesene veci. A ked mu do toho zacnes rozpravat nejake tie tvoje problemy tak sa necudujem ze tak reaguje.

Ja ked som zacinal preberat nejaku vecsiu zodpovednost a mal som plnu hlavu plno veci ktore som tam musel drzat tak prveho polroka som bol v strese aj cez vikend a tiez so mnou nebola moc rec. Porozpravaj sa s nim o tom ale skor cez ten vikend.

Inak ma rozosmial ten tenis :). Boli ste niekedy cez vikend hrat tenis?