Partner sa mi vôbec nevenuje!

Príspevok v téme: Partner sa mi vôbec nevenuje!
katrin11

Som s ním skoro 3 roky, stále je v práci,keď pride domov zapne si notebook a pozera tenis alebo hraje hry čo je podľa mňa privitívne sa hrať každý deň pre 33 ročneho chlapa, netrva to dlho, ale vôbec sa mi to nepáči,som z toho na nervy, včera som sa s nim rozpravala,ale šak len na chvíľu si zahrá, a bol tam do 2hej!... čo mam s tym robiť...?

Agnes998

Ako aby sa 33 rocny hentak spraval tak to mi normalne nepride. Zivot nie je len o hrani sa, co bude robit az pridu deti, od neho ziadnu pomoc cakat nemozes

_meno

ahoj katrin11

uspokojuje len svoju primarnu ludsku potrebu - zabava. Dobre ho poznas, treba mu vymysliet nove cinnosti zabavy (vymysli napriklad take co mozte robit spolu ak chces).
musi ale obsahovat podobne prvky (priklad - ma rad veci aktivne, rychle, bez spoluhracov, s vesmirnymi lodami) tak skutocna cinnost tiez musi byt rychlejsia, s menej ludmi, mozno kusok novej techniky.

Skus si este vsimnut co ho na tej hre hneva (hlupi ludia v nej, stale prehrava, je sam sklamany ze je rano nevyspaty) a skus to pouzit ako vyhodu pri tvorbe cinnosti novej.

Hlavne to rob nenapadne (aby nemal pocit ze ho k tomu nutis, ale aby ho vlastne pocity tiahli k cinnosti novej)