Zle travenie

Príspevok v téme: Zle travenie
jaja 29

Ahoj,Vsetkym.Poradte co jest alebo co nie,uz som z toho zufala.Nieco zjem,zacne sa mi grgat,alebo ma boli brucho,ale taka bolast akoby ma stipalo v bruchu a zvratky sa mi vracaju do krku.Obcas sa k tomu prida bolest v hrudniku akoze hrozna a to uz do seba nedostanem ziadne jedlo len sa cajikujem a cakam pokial to prejde,den dva ako kedy,asi by to chcelo nejaku dietu mam pokazeny zaludok,alebo vie mi niekto poradit co stym? Dakujem za kazdu radu

hanka9

Treba citat prispevky od RNG

uz tisikrat vysvetloval problematiku, na co sa pytate.

od palenia zahy, ako vznika, co to je a cim to je

az po

co treba robit, co brat a uzivat

az po celkove vyliecenie

staci pouzit vyhladavac

didir

dakujem priatel akurat doniesol fatru a sulinku , tak som zvedava lebo stale mi je zle, asi mame nedostatok traviacich enzymov

jaja 29

...moze byt,len uz by sa to mohlo aj znormalizovat,som po obede len vyvar a var,kuracina + vareny zemika a zelenina,len dufam,ze vecer zas nebude v krcoch,Tebe prajem nech teda prejde cim skor.

didir

ja som dnes po svadbe, cize som pojedla kadeco a vraciam od rana taku kyselinu, ze ma pali vsetko a grgam a boli ma zaludok, k tomu aj hnacka, no podla mna ti nieco uskodilo a trva dlho kym sa ti da zaludok do poriadku

jaja 29

..ja som s tym u Dr.zatial nebola...tato zalezistost ano trva dlhsiu dobu,ale len obcas ma to tak chytilo dajme tomu 3,4 krat do roka.Tentokrat ma to ,ale dostalo a drzi ma to uz asi dva tyzdne,ja si myslim,ze sa polepsilo tak sa chcem uz aj normalne najest nie len suche pecivo,ryza,mrkva a caje ale ako nahle sa najem napr vcera normalny nedelny obed,nic vyprazane podotykam uz som to tu mala zas pocit tlaku v hrudniku,grganie a take ako zvratky v malom mnozstve v krku...ja neviem moze byt,ze mam prekysleny organizmus?co na to co jest a co nie?alebo to je u kazdeho individualne,Pomoooc

didir

ja mam presne to iste, zavidim ludom, ktori si mozu dat bez problemov kavu alebo hocico zjest.. a doktorke ked som to povedala, tak jej reakcia, varte si ryzu a menej solte,veeelmi mi tym "pomohla"

emalea111

Ak sa smiem spýtať ako dlho to už trvá? je to chronické? t.j. niekoľko týždňov alebo mesiacov?alebo len záležitosť posledných pár dní?