Operacia oci

martina.d

nad tým nerozmýšľaj, už je to jedno. Podstatné je to, že už máš po operácii a budeš si môcť užívať orlí zrak, no nie??

Mona1

dievcata sice je to len chvila aspon ja to vnimam, ze je to chvila, co mam po operacii, ale ten pocit mat uz po je skvely, uz sa neviem dockat teraz toho ked sa to vsetko zahoji, ked ten zrak bude v poriadku :) v uplnom :) ja po tejto skusenosti som totalne nadsena a zamyslam sa nad tym preco uz pred rokmi som do toho nesla :)

anezkagub

Mat_ka vlastne bez vyšetrení zraku bez toho aby tie vyšetrenia dobre dopadli, tak lekár nepôjde do operácie hej?
Zakaždým je to vyšetrenie zraku potrebné. Konečne som tomu pochopila, lebo som myslela najprv, že ide len asi teda o vek, že o nič iné.

martina.d

možno dovtedy nepociťoval nejako potrebu operáciu absolvovať, alebo mu okuliare tak nevadili. Niekto si na okuliare zvykne, niekto nie. Preto je to dosť individuálne. Pýtala si sa na to, či to nie je risk z môjho pohľadu záleží od človeka, od očí ako na tom sú a najmä to, či sa oplatí do toho ísť musí zvážiť lekár. Bez vyšetrení len tak operáciu neurobia.

mat_ka

Nie je to potom risk pri takom veku? Skôr si nepremýšľal nad tým, že by si ju absolvoval? Myslím, že v nejakej 50tke? :)

Mona1

uz je to nejaky ten cas, co som sa vam neozvala :) chcem aby ste vedeli, ze som sa dala na cestu za orlim zrakom, bola som na konzultacii na klinike Spinn ohladne tejto operacie :) chcela som vediet ako to vsetko je, ako to chodi, tie vysetrenia, co je potrebne mat a podla toho, co ste mi pisali som zistila, ze najlepsia moznost je priamo s lekarom sa o tom pozhovarat tak som do toho sla :) konzultacia je za mnou, zaver znie, ze budem moct ist na operaciu!!!! :)

zdenka6

myslela som, že áno, že to bude nejako ohraničené, keď ten zrak sa vekom mení, aj zhoršuje, tak mi to tak napadlo, ale asi fakt lepšie to priamo s lekárom odkonzultovať. Mjanik dobre to dopadlo?