Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svrbiace vyrážky

Príspevok v téme: Svrbiace vyrážky
xbladex

Dobrý deň,

cca pred 2 týždňami ma z ničoho nič začal svrbieť pravý záhyb medzi stehnom a semenníkm a vytvorili sa väčšie vyrážky, ktoré neboli ani červené, len ako keby také výstupky na koži ako keď je väčšie akné, akurát toto nebolo dobre vidieť, či tam je hnis alebo nie. Samozrejme ma to toľko nesvrbelo ako som sa škriabal a rozdráždil som si to... teraz sa mi namiesto spomínaných veľkých vyrážok vytvorili zasa malé hnisavé a okolie je začervenané. Postúpilo to ďalej na stehno a trošku aj na semeníky. Nesvrbí to veľmi, ale dôležité je že svrbí... Netrúfam si to zase rozdráždiť... Ak to nechám tak 2-3 bez dotyku a škriabania, svrbenie skoro zmizne, avšak vyrážky a začervenanie pokožky zostáva. V noci sa nebudím na svrbenie a ani ma to veľmi nesvrbí, svrbenie najviac pociťujem ráno tú prvú hodinu po vstavaní. Čo to môže byť? Bojím sa svrabu, aj keď som mesiac neprišiel skoro s ničím do kontaktu (či už zo zvieraťom alebo človekom), iba rodina a zvieratami, s ktorými prišla do kontaktu aj rodina a tá žiadne podobné problémy nemá...

Vopred ďakujem za radu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svrbiace vyrážky - Fórum - ZDRAVIE.sk