Postačí farba, alebo radšej peroxid?

Príspevok v téme: Postačí farba, alebo radšej peroxid?
Suzie14

Ahojte,
chcela by som si nafarbiť tmavšie- hrdzavej farby vlasy na blond. Myslíte, že postačí nejaká obyčajná farba a zafarbi mi to dobre? Alebo mám radšej kupiť peroxid vodika a si ho dať na cele vlasy? Nezhoria? :D Rozmyšlam že by som najprv dala peroxid a potom asi o tyžden by som si nafarbila normalnou blond farbou aby to chytilo peknu farbu. Šlo by to?

Lulu2011

budes mat hnusne zlte vlasy, spoluziacka chcela byt silou mocou blond, natrepala peroxid na vlasy, mala vlasy ako posledna ciganka od kontajnera a este jej aj strasne padali, skoda peknych vlasov

ni-ka

prvykrat by som sla urcite kadernicke...garantujem ti,ze sama si to neodfarbis pekne a potom k tej kadernicke budes musiet ist tak ci tak a nechas tam este viac eur...

korkova

tak chod za kadernickou, znicis si vlasy a budes si ich musiet nechat dorastat niekolko rokov, pretoze budu ako droty a budu sa ti krutit hala-bala, ak ti nezhoria a nevypadaju.

kabel

suzie, ak chces skoncit plesata v slzach, tak pouzit uvedeny postup
ak chces silou-mocou prerabat rysave vlasy na blond (co povazujem za nezmysel, lebo ti budu chytat stale dozlta az oranzova), obrat sa na skusenu a spolahlivu kadernicku